Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

AUDI 04E 109 411L · SEAT 04E 109 411L · SKODA 04E 109 411L · VW 04E 109 411L · CUPRA 04E 109 411L · AUDI 04E 109 411M · SEAT 04E 109 411M · SKODA 04E 109 411M · VW 04E 109 411M · CUPRA 04E 109 411M

Alternatives and compatible parts

RUVILLE 235415 · SWAG 30 94 8915 · Schaeffler INA 422023910 · IPD 45-4326 · FEBI BILSTEIN 48915 · CPB 504741 · AUTEX 955331 · AE FOL291 · IMEX IMX VW04E109411M · FAI AutoParts R986S · IPSA RA009100 · FRECCIA RA06-980 · ET ENGINETEAM VV0093 · WILMINK GROUP WG1250971 · WILMINK GROUP WG1795511 · WILMINK GROUP WG1909966 · WILMINK GROUP WG2154647 · WILMINK GROUP WG2176691 · WILMINK GROUP WG2232296 · SWAG 30 94 8915 · FEBI BILSTEIN 48915 · IPSA RA009100 · WILMINK GROUP WG2232296 · WILMINK GROUP WG2417347 · KOLBENSCHMIDT 50056055 · AUDI 04E 109 411L · SEAT 04E 109 411L · SKODA 04E 109 411L · VW 04E 109 411L · CUPRA 04E 109 411L · AUDI 04E 109 411M · SEAT 04E 109 411M · SKODA 04E 109 411M · VW 04E 109 411M · CUPRA 04E 109 411M

Compatible vehicles

AUDI: A1 (8X1, 8XK), A1 Allstreet (GBH), A1 City Carver (GBH), A1 Sportback (8XA, 8XF), A1 Sportback (GBA) · CUPRA: FORMENTOR (KM7, KMP) · SEAT: ARONA (KJ7, KJP), ATECA (KH7, KHP), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), IBIZA V (KJ1, KJG) · SKODA: FABIA IV (PJ3), KAMIQ (NW4), KAROQ (NU7, ND7), KODIAQ I (NS6, NS7, NV7), KODIAQ II (PS7) · VW: ARTEON (3H7, 3H8), ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9), CADDY V Kaubik/mikrobuss (SBA, SBH), CADDY V Mahtuniversaal (SBB, SBJ), GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1)

Nookur, mootorijuhtimine TOPRAN 116 968

Nookur, mootorijuhtimine TOPRAN 116 968
Article116 968
BrandTOPRAN
Product groupNookur, mootorijuhtimine
EAN1375790000011
Country of originAustria
Weight0.048 kg
Installatsiooni poolVäljalaskepool
Installatsiooni poolSisselaskepool
vajaminev tükihulk16
6.09€
Availability 9
1
AUDI04E 109 411L
SEAT04E 109 411L
SKODA04E 109 411L
VW04E 109 411L
CUPRA04E 109 411L
AUDI04E 109 411M
SEAT04E 109 411M
SKODA04E 109 411M
VW04E 109 411M
CUPRA04E 109 411M
RUVILLE235415
SWAG30 94 8915
Schaeffler INA422023910
IPD45-4326
FEBI BILSTEIN48915
CPB504741
AUTEX955331
AEFOL291
IMEXIMX VW04E109411M
FAI AutoPartsR986S
IPSARA009100
FRECCIARA06-980
ET ENGINETEAMVV0093
WILMINK GROUPWG1250971
WILMINK GROUPWG1795511
WILMINK GROUPWG1909966
WILMINK GROUPWG2154647
WILMINK GROUPWG2176691
WILMINK GROUPWG2232296
SWAG30 94 8915
FEBI BILSTEIN48915
IPSARA009100
WILMINK GROUPWG2232296
WILMINK GROUPWG2417347
KOLBENSCHMIDT50056055
AUDI04E 109 411L
SEAT04E 109 411L
SKODA04E 109 411L
VW04E 109 411L
CUPRA04E 109 411L
AUDI04E 109 411M
SEAT04E 109 411M
SKODA04E 109 411M
VW04E 109 411M
CUPRA04E 109 411M