OEM номера
AUDI 8D9 955 758 · SEAT 8D9 955 758 · SKODA 8D9 955 758 · VW 8D9 955 758 · AUDI 8D9 955 758A · SEAT 8D9 955 758A · SKODA 8D9 955 758A · VW 8D9 955 758A
Аналоги и совместимые артикулы
AUDI 8D9 955 758 · SEAT 8D9 955 758 · SKODA 8D9 955 758 · VW 8D9 955 758 · AUDI 8D9 955 758A · SEAT 8D9 955 758A · SKODA 8D9 955 758A · VW 8D9 955 758A
Совместимые автомобили
AUDI: A3 (8L1), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 Avant (8E5), A4 B7 Avant (8ED), A4 B8 Avant (8K5) · SEAT: AROSA (6H1), IBIZA II (6K1), LEON (1M1) · SKODA: FABIA I (6Y2), FABIA I Combi (6Y5), FABIA I Praktik (6Y5), FABIA II Combi (545), OCTAVIA I Combi (1U5) · VW: BORA Variant (1J6), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), LUPO I (6X1, 6E1), PASSAT B5 Variant (3B5)
Kaitsekumm, pesuhoovastik TOPRAN 628 338

| Артикул | 628 338 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Kaitsekumm, pesuhoovastik |
| EAN | 1417560000101 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.008 kg |
| Kõrgus (mm) | 16 |
| Värv | must |
| Materjal | EPDM (Etüleen-Propüleen-Dieen-Kautsuk) |
| Siseläbimõõt [mm] | 18 |
| Välisläbimõõt [mm] | 38 |
| Sõidukivarustus | Tagaklaasipuhastajaga sõidukile |
| plekipaksuse jaoks [mm] | 2 |
0.68€
Наличие 22
1
| AUDI | 8D9 955 758 |
| SEAT | 8D9 955 758 |
| SKODA | 8D9 955 758 |
| VW | 8D9 955 758 |
| AUDI | 8D9 955 758A |
| SEAT | 8D9 955 758A |
| SKODA | 8D9 955 758A |
| VW | 8D9 955 758A |
