OEM номера
AUDI 046 130 219 A · SEAT 046 130 219 A · SKODA 046 130 219 A · VW 046 130 219 A · CUPRA 046 130 219 A · MERCURY MARINE 8M0066395
Аналоги и совместимые артикулы
TOPRAN 107 501 · DT Spare Parts 11.16120 · FEBI BILSTEIN 15926 · AJUSA 21025900 · SWAG 30 91 5926 · FA1 335.480.010 · FA1 335.480.100 · CORTECO 49430662 · CORTECO 49430663 · CORTECO 49430664 · ELWIS ROYAL 5256003 · VICTOR REINZ 70-29184-00 · MEC-DIESEL 960286 · BOSCH F 00V C17 505 · INTFRADIS 10180 · TOPRAN 107 501 · DT Spare Parts 11.16120 · JP GROUP 1115550200 · FEBI BILSTEIN 15926 · AJUSA 21025900 · SWAG 30 91 5926 · AutoTechteile 313 0012 · FA1 335.480.010 · FA1 335.480.100 · STORM QUALITY PARTS 46000000916 · CORTECO 49430662 · CORTECO 49430663 · CORTECO 49430664 · ELWIS ROYAL 5256003 · MI.R.A. 55/3680 · STELLOX 82-13794-SX · 3RG 83700 · MEC-DIESEL 960286 · Dr.Motor Automotive DRM0144 · Dr.Motor Automotive DRM0144S · Dr.Motor Automotive DRMP56 · ENGITECH ENT250158 · ENGITECH ENT250158/1 · FERRON TOP38920009 · WILMINK GROUP WG1012113 · WILMINK GROUP WG1054477 · WILMINK GROUP WG1087004 · WILMINK GROUP WG1103719 · WILMINK GROUP WG2055945 · WILMINK GROUP WG2055946 · WILMINK GROUP WG2055947 · WILMINK GROUP WG2082134 · WILMINK GROUP WG2308338
Совместимые автомобили
AUDI: 100 C3 Avant (445, 446), 100 C3 Sedaan (443, 444), 100 C4 Avant (4A5), 100 C4 Sedaan (4A2), 80 B4 Avant (8C5) · AUDI (FAW): A6 C5 (4Y8) · FORD: GALAXY I (WGR) · SEAT: ALHAMBRA (7V8, 7V9), ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9), AROSA (6H1), CORDOBA (6K1, 6K2), CORDOBA (6L2) · SKODA: FABIA I (6Y2), FABIA I Combi (6Y5), FABIA I Praktik (6Y5), FABIA I Sedaan (6Y3), OCTAVIA I (1U2) · VOLVO: 850 (854), 850 Universaal (855), S70 (874), S80 I (184), V70 I (875, 876) · VW: BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), CADDY II Kaubik/mikrobuss (9K9A), CADDY II Mahtuniversaal (9K9B), CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) · VW (FAW): JETTA (1G2, 1G3)
Rõngastihend, õhusissevõtutoru-õhufiltrikorpus ELRING 627.410

| Артикул | 627.410 |
| Бренд | ELRING |
| Группа товаров | Rõngastihend, õhusissevõtutoru-õhufiltrikorpus |
| EAN | 4041248184325 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.003 kg |
| Упаковка | 25 шт |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 2, 5 |
| Materjal | Vask |
| Siseläbimõõt [mm] | 7, 7 |
| Välisläbimõõt [mm] | 13 |
| Kauba tariifne kood | 7415210000 |
| AUDI | 046 130 219 A |
| SEAT | 046 130 219 A |
| SKODA | 046 130 219 A |
| VW | 046 130 219 A |
| CUPRA | 046 130 219 A |
| MERCURY MARINE | 8M0066395 |
