OEM номера
MERCEDES-BENZ 0049979892 · VW 023145271 · VW 023145271A · VW 023145271B · AUDI 027903137A · SEAT 027903137A · VW 027903137A · MITSUBISHI 030768 · VW 074145271J · FORD 1011711 · MASSEY FERGUSON 1022429M1 · BMW 11231709636 · BMW 11231709638 · NISSAN 11720-E011 · NISSAN 11720-E3000 · NISSAN 11720-E3010 · NISSAN 11720-E3011 · NISSAN 11720-E3015 · NISSAN 11720-SO101 · ALFA ROMEO 133481 · OPEL 1340678 (V-BELT) · VAUXHALL 1340678VBELT · AUSTIN 13H1329 · MG 13H1329 · MORRIS 13H1329 · ROVER 13H1329 · TRIUMPH 13H1329 · FORD 1473889 · CUMMINS 178398 · NISSAN 21067-78500 · NEW HOLLAND 219250 · BMW 32411270869 · VOLVO 3244271 · TALBOT 427169 · FIAT 4458068 · IVECO 4466209 · FORD 6044992 · ALFA ROMEO 60503994 · ALFA ROMEO 60556707 · FORD 6058200 · CUMMINS 69480 · DEUTZ 71601238 · FIAT 71719641 · INNOCENTI 71719641 · FORD 71HF8620AB · FORD 71HF8620CA · FIAT 7652117 · FIAT 7692828 · FIAT 7692829
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 1 987 947 306 · BOSCH 1 987 947 636 · DAYCO 10340 · DAYCO 10A0858C · AD 10A0865 · DAYCO 10A0865C · VEYANCE 10AV0863 · FAI AutoParts 10AV0863 · CONTINENTAL CTAM 10X858 · KLEBER 10X860 · CONTINENTAL CTAM 10X865 · KLEBER 1107 · KLEBER 1122 · OPTIBELT 1173 · OPTIBELT 11A 865 · VEYANCE 1304H · VEYANCE 1720H · ROULUNDS RUBBER 1760 · ROULUNDS RUBBER 1A0858 · ROULUNDS RUBBER 1A0865 · DAYCO 2089 · DAYCO 2105 · BANDO 2340 · MAGNETI MARELLI 340101000865 · HUTCHINSON 5391 · HUTCHINSON 5491 · CONTINENTAL CTAM 6578011 · CONTINENTAL CTAM 6578012 · CONTINENTAL CTAM 6587049 · CONTINENTAL CTAM 6587755 · DAYCO 6743 · DAYCO 6743D · DAYCO 813SD · DAYCO 821 · FIRESTONE 824 · OPTIBELT 9,5 X 864 · SEMPERIT 9,5X860 · SEMPERIT 9,5X864 · BOSCH 910416-1173 · BOSCH 913416-1173 · VEYANCE 950863 · FLENNOR A5152 · FLENNOR A5153 · FLENNOR A5252 · FLENNOR A5280 · ACDelco AB31032 · BLUE PRINT ADD69602 · HUTCHINSON AV 10 850 (LA 860)
Совместимые автомобили
ALFA ROMEO: 33 (905_), 33 (907_), 33 Sportwagon (905_), 33 Sportwagon (907_) · AUDI: COUPE B3 (89, 8B3) · BMW: 3 (E21), 3 (E30), 3 Kabriolett (E30), 3 Touring (E30), 5 (E12) · BUICK: CENTURY Sedaan, CENTURY Universaal (4_35) · CHEVROLET: ASTRO Buss, ASTRO Kaubik, SUBURBAN · FIAT: PANDA (141_), TEMPRA (159_), TEMPRA S.W. (159_), TEMPRA S.W. (159_), TIPO (160_) · FORD: CAPRI I (ECJ), CAPRI II (GECP), CAPRI III (GECP), CONSUL (GGFL), CONSUL Kupee (GGCL) · FORD AUSTRALIA: F-250 Pikap, F-250 Pikap · FORD USA: F-250, F-250 · INNOCENTI: ELBA · MERCURY: ZEPHYR Kupee, ZEPHYR Sedaan, ZEPHYR Universaal · MITSUBISHI: COLT I (A15_A), LANCER F (A15_), LANCER II (A17_), TREDIA (A21_) · NISSAN: 240Z (S30) · OPEL: ADMIRAL A, COMMODORE A, COMMODORE A Kupee, KADETT B, KADETT B Kupee · PONTIAC: 6000 Kupee, 6000 Sedaan, 6000 Universaal · SEAT: TOLEDO I (1L2) · TALBOT: TAGORA · TOFAS: DOGAN · VOLVO: 340-360 (343, 345), 340-360 Sedaan (344), 740 (744) · VW: GOLF I Cabriolet (155), GOLF II (19E, 1G1), GOLF II Van (19E, 1G1), JETTA I (16), JETTA II (19E, 1G2, 165)
Kiilrihmad GATES 6263MC

| Артикул | 6263MC |
| Бренд | GATES |
| Группа товаров | Kiilrihmad |
| EAN | 5412571000719 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.067 kg |
| Pikkus (mm) | 865 |
| Laius (mm) | 10 |
| Värv | must |
| pikkus väljast (mm) | 875 |
| Rihmamaterjal | Polükloropreen (neopreen) |
| Veorihmamaterjal | Polüester |
| MERCEDES-BENZ | 0049979892 |
| VW | 023145271 |
| VW | 023145271A |
| VW | 023145271B |
| AUDI | 027903137A |
| SEAT | 027903137A |
| VW | 027903137A |
| MITSUBISHI | 030768 |
| VW | 074145271J |
| FORD | 1011711 |
| MASSEY FERGUSON | 1022429M1 |
| BMW | 11231709636 |
| BMW | 11231709638 |
| NISSAN | 11720-E011 |
| NISSAN | 11720-E3000 |
| NISSAN | 11720-E3010 |
| NISSAN | 11720-E3011 |
| NISSAN | 11720-E3015 |
| NISSAN | 11720-SO101 |
| ALFA ROMEO | 133481 |
| OPEL | 1340678 (V-BELT) |
| VAUXHALL | 1340678VBELT |
| AUSTIN | 13H1329 |
| MG | 13H1329 |
| MORRIS | 13H1329 |
| ROVER | 13H1329 |
| TRIUMPH | 13H1329 |
| FORD | 1473889 |
| CUMMINS | 178398 |
| NISSAN | 21067-78500 |
| NEW HOLLAND | 219250 |
| BMW | 32411270869 |
| VOLVO | 3244271 |
| TALBOT | 427169 |
| FIAT | 4458068 |
| IVECO | 4466209 |
| FORD | 6044992 |
| ALFA ROMEO | 60503994 |
| ALFA ROMEO | 60556707 |
| FORD | 6058200 |
| CUMMINS | 69480 |
| DEUTZ | 71601238 |
| FIAT | 71719641 |
| INNOCENTI | 71719641 |
| FORD | 71HF8620AB |
| FORD | 71HF8620CA |
| FIAT | 7652117 |
| FIAT | 7692828 |
| FIAT | 7692829 |
