OEM номера
AUDI 06K 109 467Q · VW 06K 109 467Q
Аналоги и совместимые артикулы
BBR Automotive 001-10-23519 · DOLZ 02KCT013 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.12.154 · vika 11091797301 · MAGNETI MARELLI 341500001910 · OSSCA 41089 · FEBI BILSTEIN 49551 · Schaeffler INA 551 0267 10 · IWIS Ketten 59295 · AIC 59295 · AUTLOG KT7016 · PREXAparts P119003 · GGT TEKD013 · vika 11091797301 · FEBI BILSTEIN 49551 · VAICO V10-10022 · KRAFTVOLL GERMANY 12100115 · BOGAP A1312113 · ABAKUS 142-01-555 · BOGAP A1312111 · Schaeffler INA 551 0267 10 · WILMINK GROUP WG2464440 · AUDI 06K 109 467Q · VW 06K 109 467Q
Совместимые автомобили
AUDI: Q5 (FYB, FYG), Q5 Sportback (FYT) · VW: ATLAS (CA1, CA2, CA3), BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Kabriolett (5C7, 5C8), GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2)
Pinguti, mootorikett TOPRAN 626 213

| Артикул | 626 213 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Pinguti, mootorikett |
| EAN | 1388160000016 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.138 kg |
| Vedavad seadmed | Nukkvõll |
| Rakendustüüp | hüdrauliline |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | loos kaitsmega |
| põhikeha materjal | Alumiinium |
22.31€
Мало на складе · 2
1
| AUDI | 06K 109 467Q |
| VW | 06K 109 467Q |
