OEM номера
NISSAN 11060-00Q0C · NISSAN 11060-00Q0E · NISSAN 11060-00Q0W · NISSAN 11060-00QAL · RENAULT 82 00 380 898 · RENAULT 82 00 656 419 · RENAULT 82 00 656 420 · RENAULT 82 00 699 392 · RENAULT 82 00 703 139 · RENAULT 82 00 801 570 · RENAULT 82 00 801 571 · RENAULT 82 00 907 229 · RENAULT 82 00 907 234 · RENAULT 8200403437 · RENAULT 8201064062
Аналоги и совместимые артикулы
ASHIKA 38-01-122 · JAPKO 38122 · BorgWarner (Wahler) 411475.89D · FACET 7.8719 · TRISCAN 8620 27289 · DENSO DTM89625 · GATES TH40589G1 · CALORSTAT by Vernet TH7069.89J · BEHR TI 248 89 · Purolator India TI 248 89 · JAPANPARTS VT-122 · IAP QUALITY PARTS 155-13102 · MEYLE 16-28 228 0013 · ESEN SKV 20SKV152 · STELLOX 23-40242-SX · CONTINENTAL 28.0200-4131.2 · MAGNETI MARELLI 352317003480 · METZGER AUTOTEILE 4006181 · METZGER AUTOTEILE 4006439 · TOPRAN 638 781 · ASAM AUTOMOTIVE 77181 · TRISCAN 8620 27289 · BLUE PRINT ADN19238 · APEC ATH1125 · A.Z. Meisterteile AZMT-46-040-2059 · BORG & BECK BBT191 · BGA CT5668 · DENSO DTM89625 · FIRST LINE FTK191 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J1531035 · NAPA NTH1125 · AUTOMOTOR France PTH2060 · JDEUS TH0190006 · AIC 75160 · LUZAR LT 1422 · FEBI BILSTEIN 193348 · JPN 20C9082-JPN · ABAKUS 035-025-0004 · DACO Germany TT2600 · THERMOTEC D2R021TT · BOGAP R4245109 · STORM QUALITY PARTS STO835003 · ELTA AUTOMOTIVE EH2140 · XEVO XST3140 · 3RG 81618 · Dr!ve+ DP2310.14.0708 · PATRON PE21125 · AKRON-MALÒ TER391
Совместимые автомобили
NISSAN: QASHQAI +2 (JJ10E), QASHQAI +2 VAN (JJ10E), QASHQAI I (J10, NJ10), QASHQAI I VAN (J10), QASHQAI II (J11, J11_) · RENAULT: ESPACE IV (JK0/1_), GRAND SCÉNIC II (JM0/1_), KOLEOS I (HY_), LAGUNA II (BG0/1_), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
Termostaat, Jahutusvedelik MOTORAD 625-89K

| Артикул | 625-89K |
| Бренд | MOTORAD |
| Группа товаров | Termostaat, Jahutusvedelik |
| EAN | 4037784033951 |
| Вес | 0.26 kg |
| OE-numbri jaoks | 11060-00Q0C |
| Avamistemperatuur (°C) | 89 |
| Korpusetüüp | koos korpusega |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos tihendiga |
| Kaal (g) | 195, 7 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos anduriga |
| pakendi pikkus [cm] | 15, 9 |
| pakendi laius [cm] | 15 |
| pakendi kõrgus [cm] | 11 |
| NISSAN | 11060-00Q0C |
| NISSAN | 11060-00Q0E |
| NISSAN | 11060-00Q0W |
| NISSAN | 11060-00QAL |
| RENAULT | 82 00 380 898 |
| RENAULT | 82 00 656 419 |
| RENAULT | 82 00 656 420 |
| RENAULT | 82 00 699 392 |
| RENAULT | 82 00 703 139 |
| RENAULT | 82 00 801 570 |
| RENAULT | 82 00 801 571 |
| RENAULT | 82 00 907 229 |
| RENAULT | 82 00 907 234 |
| RENAULT | 8200403437 |
| RENAULT | 8201064062 |
