OEM номера
RENAULT 4852 04E A0A · NISSAN D852 04E A0A
Аналоги и совместимые артикулы
FEBEST 0221-J11ERH · OCAP 0285783 · ASAM AUTOMOTIVE 102352 · FEBI BILSTEIN 103654 · FEBI BILSTEIN 103656 · ASHIKA 111-01-1021R · JAPKO 1111021R · MEYLE 16-16 020 0038/HD · ASMETAL 17NS1011 · ETS 18.TR.902 · sbs 190650322104 · A.B.S. 231064 · Omnicraft 2395595 · VEMA 27074 · MAGNETI MARELLI 301191605920 · FORMPART 4102085 · SIDEM 41143 · TALOSA 42-03236 · FEBI BILSTEIN 485204EA0A S1 · CORTECO 49484731 · NK 50322104 · METZGER AUTOTEILE 54049802 · MAPCO 59151 · MAXGEAR 69-1211 · SASIC 7674026 · SWAG 82 10 3654 · SWAG 82 10 3656 · Schaeffler FAG 840 1365 10 · TRISCAN 8500 14153 · KAWE 8500 14153 · MOTRIO 8550501350 · RTS 91-09216-1 · AYD 9114924 · ACKOJA A38-0243 · BLUE PRINT ADN187249 · APEC AST6456 · BORG & BECK BTR5932 · LYNXAUTO C4410R · CTR CE0543R · CTR CEN-152R · COMLINE CTRE2156 · FEBI BILSTEIN D8520-4EA0A S1 · DJ PARTS DE1869 · MGA DR7051 · DAYCO DSS3464 · FRAP F4818 · FRAP FT/612 · FIRST LINE FTR5932
Совместимые автомобили
NISSAN: QASHQAI II (J11, J11_) · RENAULT: KADJAR (HA_, HL_)
Rooliots TOPRAN 625 656

| Артикул | 625 656 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Rooliots |
| EAN | 1373730000015 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.745 kg |
| Installatsiooni pool | esisild paremal |
| Pikkus (mm) | 193 |
| Sisekeere (mm) | M 14 x 1, 5 |
| Väliskeere [mm] | M 10 x 1, 25 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos mutriga |
| paaris tootenumbrid | 625 657 |
| RENAULT | 4852 04E A0A |
| NISSAN | D852 04E A0A |
