OEM номера
SEAT 001 409 061 · VW 001 409 061 · SEAT 001 409 061A · VW 001 409 061A
Аналоги и совместимые артикулы
AKS DASIS 046012N · Metalcaucho 06326 · FRIGAIR 0710.4009 · FEBI BILSTEIN 103056 · OSSCA 13492 · AKRON-MALÒ 135035 · vika 14091596701 · FARE SA 14204 · SWAG 30 10 3056 · NRF 31187 · VEMA 341052 · KALE OTO RADYATÖR 354440 · MAGNETI MARELLI 359001601560 · EACLIMA 37G77029 · WE PARTS 381590007 · Metalcaucho 38989 · TRICLO 413588 · JDEUS 438M02A · CAUTEX 462522 · VAN WEZEL 58013706 · SIDAT 590007 · FISPA 590007 · CAUTEX 768823 · BIRTH 80138 · AHE 802.011 · HELLA 8MO 376 797-001 · NISSENS 90666 · MAHLE CLC 184 000S · CASCO COC73026AS · CSV electronic parts CRA1007 · THERMOTEC D4W005TT · AUTOMOTOR France PRD3778 · DIPASPORT RAO014AN · DIPASPORT RAO014N · SANDO SOC73026.0 · STC T406326 · STC T438989 · FERRON TOP04690014 · VEMO V15-60-6022 · AVA Clever Choice VN3396 · PRASCO VN3396 · VPM VPM001409061 · WILMINK GROUP WG1719931 · WILMINK GROUP WG1804742 · WILMINK GROUP WG1821589 · WILMINK GROUP WG2181130 · WILMINK GROUP WG2226734 · FEBI BILSTEIN 103056
Совместимые автомобили
SEAT: AROSA (6H1), CORDOBA (6L2), IBIZA III (6L1) · VW: LUPO I (6X1, 6E1), POLO IV (9N_, 9A_), POLO IV Sedaan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)
Õliradiaator, automaatkast TOPRAN 625 262

| Артикул | 625 262 |
| Бренд | TOPRAN |
| Группа товаров | Õliradiaator, automaatkast |
| EAN | 1367170000018 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.588 kg |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos tihenditega |
| Jahutusliik | vesijahutus |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kruviga |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| SEAT | 001 409 061 |
| VW | 001 409 061 |
| SEAT | 001 409 061A |
| VW | 001 409 061A |
