OEM номера
MAZDA AJA415205 · MAZDA RF5C-15-200 · MAZDA RF5C-15-200 C · MAZDA RF5C-15-200A · MAZDA RF5C-15-200B · MAZDA RFAB15200 · MAZDA RFYB15200 · MAZDA YF4715205
Аналоги и совместимые артикулы
FRIGAIR 01273049 · JDEUS 016M29 · KÜHLER SCHNEIDER 0200321 · AKS DASIS 070189N · AUTOGAMMA 103442 · VERTAT 103442 · 4SEASONS 117062 · DELPHI 25188046 · GERI 25364 · VAN WEZEL 27002164 · ARD 310731 · KAGER 310731 · NOR 3451207 · KLOKKERHOLM 3451302164 · KALE OTO RADYATÖR 347920 · MAGNETI MARELLI 350213941000 · NRF 53383 · SCHLIECKMANN 60272164 · VALEO 734410 · BEHR HELLA SERVICE 8MK376750281 · MAHLE CR1021000S · DENSO DRM44011 · JDEUS M0160290 · AURADIA MZ2164 · AVA Clever Choice MZ2164 · Koyo PL061658 · QUINTON HAZELL QER2227 · FRIGAIR 0127.3049 · JDEUS 016M29 · ABAKUS 051-027-001 · REACH 1.40.13956.116 · STELLOX 10-25853-SX · AKS DASIS 110032N · AHE 117.062 · SOMORA 161141 · ORDONEZ 2064024 · ORDONEZ 2065127 · VAN WEZEL 27002164 · MAXGEAR 28-0313 · EACLIMA 31R52067 · KALE OTO RADYATÖR 347920 · NRF 53383 · TYC 720-1006 · VALEO 734410 · DIEDERICHS 8562504 · MAXGEAR AC283188 · APC ACT800803 · BLUE PRINT ADM59905
Совместимые автомобили
MAZDA: 6 Hatchback (GG), 6 Sedaan (GG), 6 Station Wagon (GY)
Radiaator, mootorijahutus NISSENS 62466A
| Артикул | 62466A |
| Бренд | NISSENS |
| Группа товаров | Radiaator, mootorijahutus |
| EAN | 5707286202849 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 4.617 kg |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos tihenditega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos mütsiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos võrdsustusanumaga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos termostaadiga |
| Sisend-Ø (mm) | 31 |
| Väljalase-Ø (mm) | 31 |
| Jahutusribi materjal | Alumiinium |
| Radiaatori tüüp | Jahutusribid joodetud |
| Materjal veekamber (radiaator) | Plastik |
| Netopikkus [mm] | 375 |
| Netolaius [mm] | 739 |
| Netosügavus [mm] | 16 |
| MAZDA | AJA415205 |
| MAZDA | RF5C-15-200 |
| MAZDA | RF5C-15-200 C |
| MAZDA | RF5C-15-200A |
| MAZDA | RF5C-15-200B |
| MAZDA | RFAB15200 |
| MAZDA | RFYB15200 |
| MAZDA | YF4715205 |

