OEM номера
AUDI 02M141671A · SEAT 02M141671A · VW 02M141671A · AUDI 02M141671B · SEAT 02M141671B · VW 02M141671B · VW 03G141015 · VW 03G141015H · AUDI 03G141015L · SEAT 03G141015L · SKODA 03G141015L · VW 03G141015L · AUDI 03G141015LX · SEAT 03G141015LX · SKODA 03G141015LX · VW 03G141015LX · AUDI 03G141025H · SEAT 03G141025H · SKODA 03G141025H · VW 03G141025H · AUDI 03G141031T · SEAT 03G141031T · SKODA 03G141031T · VW 03G141031T · VW 03L141015S · AUDI 03L141016A · SEAT 03L141016A · SKODA 03L141016A · VW 03L141016A · VW 03L141016C · AUDI 03L141016P · SEAT 03L141016P · SKODA 03L141016P · VW 03L141016P · SKODA 03L141016Q · AUDI 03L141018C · SEAT 03L141018C · SKODA 03L141018C · VW 03L141018C · AUDI 03L141018G · SEAT 03L141018G · SKODA 03L141018G · VW 03L141018G · AUDI 03L141025H · SEAT 03L141025H · SKODA 03L141025H · VW 03L141025H · AUDI 03L141031P · SEAT 03L141031P · SKODA 03L141031P
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277349 · Omnicraft 2277838 · SACHS 3000990081 · SACHS 3000990206 · SACHS 3000990294 · TRIPLE FIVE 8660000931 · TRIPLE FIVE FD014241A0 · Omnicraft HAMJ7C623ADAA · Omnicraft HAMJ7C623ECAA · STELLOX 07-01274-SX · SACHS 3000 990 081 · SACHS 3000 990 294 · VALEO 834085 · KAWE 962231CSC · BLUE PRINT ADV183097 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1829 · National CK10082-15 · MDR EXE-VWK2075 · BORG & BECK HKT1165 · RYMEC JT1837017 · CLUTCHNUS MCK1865CSC · NPS V200G13 · EXEDY VWK2075 · WILMINK GROUP WG2235934 · PROCODIS FRANCE KTE907BH · WESTLAKE WVW059CSC · AISIN CKE-VG20R · CLUTCHNUS MCK18229csc · TECDRIVE TKE0109 · CLUTCHNUS MCK18230cscA · UniClutch UC0824100 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · RIDEX 479C1074 · UniClutch UCFK08279-A-001 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000838 · Burig B0C30056 · AUDI 02M141671A · SEAT 02M141671A · VW 02M141671A · AUDI 02M141671B · SEAT 02M141671B · VW 02M141671B · VW 03G141015 · VW 03G141015H · AUDI 03G141015L · SEAT 03G141015L · SKODA 03G141015L
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3976 34
| Артикул | 624 3976 34 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870592080 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 7.37 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| AUDI | 02M141671A |
| SEAT | 02M141671A |
| VW | 02M141671A |
| AUDI | 02M141671B |
| SEAT | 02M141671B |
| VW | 02M141671B |
| VW | 03G141015 |
| VW | 03G141015H |
| AUDI | 03G141015L |
| SEAT | 03G141015L |
| SKODA | 03G141015L |
| VW | 03G141015L |
| AUDI | 03G141015LX |
| SEAT | 03G141015LX |
| SKODA | 03G141015LX |
| VW | 03G141015LX |
| AUDI | 03G141025H |
| SEAT | 03G141025H |
| SKODA | 03G141025H |
| VW | 03G141025H |
| AUDI | 03G141031T |
| SEAT | 03G141031T |
| SKODA | 03G141031T |
| VW | 03G141031T |
| VW | 03L141015S |
| AUDI | 03L141016A |
| SEAT | 03L141016A |
| SKODA | 03L141016A |
| VW | 03L141016A |
| VW | 03L141016C |
| AUDI | 03L141016P |
| SEAT | 03L141016P |
| SKODA | 03L141016P |
| VW | 03L141016P |
| SKODA | 03L141016Q |
| AUDI | 03L141018C |
| SEAT | 03L141018C |
| SKODA | 03L141018C |
| VW | 03L141018C |
| AUDI | 03L141018G |
| SEAT | 03L141018G |
| SKODA | 03L141018G |
| VW | 03L141018G |
| AUDI | 03L141025H |
| SEAT | 03L141025H |
| SKODA | 03L141025H |
| VW | 03L141025H |
| AUDI | 03L141031P |
| SEAT | 03L141031P |
| SKODA | 03L141031P |


