OEM номера
VW 03G141015 · VW 03G141015H · AUDI 03G141015L · SEAT 03G141015L · SKODA 03G141015L · VW 03G141015L · AUDI 03G141015LX · SEAT 03G141015LX · SKODA 03G141015LX · VW 03G141015LX · AUDI 03G141025H · SEAT 03G141025H · SKODA 03G141025H · VW 03G141025H · AUDI 03G141031T · SEAT 03G141031T · SKODA 03G141031T · VW 03G141031T · VW 03L141015S · AUDI 03L141016A · SEAT 03L141016A · SKODA 03L141016A · VW 03L141016A · VW 03L141016C · AUDI 03L141016P · SEAT 03L141016P · SKODA 03L141016P · VW 03L141016P · SKODA 03L141016Q · AUDI 03L141018C · SEAT 03L141018C · SKODA 03L141018C · VW 03L141018C · AUDI 03L141018G · SEAT 03L141018G · SKODA 03L141018G · VW 03L141018G · AUDI 03L141025H · SEAT 03L141025H · SKODA 03L141025H · VW 03L141025H · AUDI 03L141031P · SEAT 03L141031P · SKODA 03L141031P · VW 03L141031P · SKODA 04L141031A · VW 04L141031A · DODGE 05106018AA · JEEP 05106018AA · DODGE 05106018AB
Аналоги и совместимые артикулы
SACHS 3000970004 · SACHS 3000970011 · SACHS 3000970020 · SACHS 3000970047 · SACHS 3000970062 · SACHS 3000970066 · Schaeffler LuK 6243771090 · VALEO 826715 · VALEO 948402 · BORG & BECK KT90249 · NK 1347164 · PROFIT 2525-1151 · SACHS 3000 970 004 · SACHS 3000 970 047 · SACHS 3000 970 062 · SACHS 3000 970 066 · SASIC 5106005 · VALEO 826715 · VALEO 832074 · KAWE 962231 · BLUE PRINT ADV1830130 · MDR AIS-KEVW20 · National CK10082 · COMLINE ECK397 · MDR EXE-VWS2070 · BORG & BECK HK2792 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000801 · RYMEC JT1837 · KAMOKA KC120 · AISIN KE-VW20R · PROCODIS FRANCE KTE907SB · LUCAS LKCA600059 · LUCAS LKCA600109S · CLUTCHNUS MCK18230 · CLUTCHNUS MCK1865 · CLUTCHNUS MCK1865A · CLUTCHNUS MCK1887A · QUINTON HAZELL QKT2845AF · MOTAQUIP VCU444 · EXEDY VWS2070 · EXEDY VWS2150 · WILMINK GROUP WG2235839 · WESTLAKE WVW059 · Oyodo 10S9044-OYO · SRLine S32-051 · AISIN KE-VG21R · KAISHIN KEVW20-k · UniClutch UC0824100
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3976 09
| Артикул | 624 3976 09 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870564551 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.69 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| VW | 03G141015 |
| VW | 03G141015H |
| AUDI | 03G141015L |
| SEAT | 03G141015L |
| SKODA | 03G141015L |
| VW | 03G141015L |
| AUDI | 03G141015LX |
| SEAT | 03G141015LX |
| SKODA | 03G141015LX |
| VW | 03G141015LX |
| AUDI | 03G141025H |
| SEAT | 03G141025H |
| SKODA | 03G141025H |
| VW | 03G141025H |
| AUDI | 03G141031T |
| SEAT | 03G141031T |
| SKODA | 03G141031T |
| VW | 03G141031T |
| VW | 03L141015S |
| AUDI | 03L141016A |
| SEAT | 03L141016A |
| SKODA | 03L141016A |
| VW | 03L141016A |
| VW | 03L141016C |
| AUDI | 03L141016P |
| SEAT | 03L141016P |
| SKODA | 03L141016P |
| VW | 03L141016P |
| SKODA | 03L141016Q |
| AUDI | 03L141018C |
| SEAT | 03L141018C |
| SKODA | 03L141018C |
| VW | 03L141018C |
| AUDI | 03L141018G |
| SEAT | 03L141018G |
| SKODA | 03L141018G |
| VW | 03L141018G |
| AUDI | 03L141025H |
| SEAT | 03L141025H |
| SKODA | 03L141025H |
| VW | 03L141025H |
| AUDI | 03L141031P |
| SEAT | 03L141031P |
| SKODA | 03L141031P |
| VW | 03L141031P |
| SKODA | 04L141031A |
| VW | 04L141031A |
| DODGE | 05106018AA |
| JEEP | 05106018AA |
| DODGE | 05106018AB |


