OEM номера
AUDI 03L141018A · SEAT 03L141018A · VW 03L141018A · AUDI 03L141026B · SEAT 03L141026B · VW 03L141026B · AUDI 03L141032D · SEAT 03L141032D · VW 03L141032D · AUDI 04L141015N · SEAT 04L141015N · VW 04L141015N · AUDI 04L141015R · AUDI 0A5141671H · SEAT 0A5141671H · VW 0A5141671H · AUDI 0A5141671L · SEAT 0A5141671L · VW 0A5141671L · AUDI 0A5141671N · SEAT 0A5141671N · VW 0A5141671N · AUDI 0A5141671S · SEAT 0A5141671S · VW 0A5141671S
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277778 · SACHS 3000990444 · TRIPLE FIVE FD013921A0 · Omnicraft HAMJ7C623DLAA · NK 1347183 · Omnicraft 2277778 · SACHS 3000 990 444 · VALEO 834618 · AISIN CKE-VW36R · MDR EXE-VWK2166 · RYMEC JT18721068 · CLUTCHNUS MCK18260CSC · QUINTON HAZELL QKT4938AF · EXEDY VWK2166 · National CK10523-100 · BLUE PRINT ADBP300255 · MEC-DIESEL LK04314 · Burig B0C30127 · AUDI 03L141018A · SEAT 03L141018A · VW 03L141018A · AUDI 03L141026B · SEAT 03L141026B · VW 03L141026B · AUDI 03L141032D · SEAT 03L141032D · VW 03L141032D · AUDI 04L141015N · SEAT 04L141015N · VW 04L141015N · AUDI 04L141015R · AUDI 0A5141671H · SEAT 0A5141671H · VW 0A5141671H · AUDI 0A5141671L · SEAT 0A5141671L · VW 0A5141671L · AUDI 0A5141671N · SEAT 0A5141671N · VW 0A5141671N · AUDI 0A5141671S · SEAT 0A5141671S · VW 0A5141671S
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3785 34
| Артикул | 624 3785 34 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870116125 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.9 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| AUDI | 03L141018A |
| SEAT | 03L141018A |
| VW | 03L141018A |
| AUDI | 03L141026B |
| SEAT | 03L141026B |
| VW | 03L141026B |
| AUDI | 03L141032D |
| SEAT | 03L141032D |
| VW | 03L141032D |
| AUDI | 04L141015N |
| SEAT | 04L141015N |
| VW | 04L141015N |
| AUDI | 04L141015R |
| AUDI | 0A5141671H |
| SEAT | 0A5141671H |
| VW | 0A5141671H |
| AUDI | 0A5141671L |
| SEAT | 0A5141671L |
| VW | 0A5141671L |
| AUDI | 0A5141671N |
| SEAT | 0A5141671N |
| VW | 0A5141671N |
| AUDI | 0A5141671S |
| SEAT | 0A5141671S |
| VW | 0A5141671S |


