OEM номера
VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 06J141015D · VW 06J141015L · VW 06J141015Q · VW 06J141025J · VW 06J141031C · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · AUDI 0A5141671R · SEAT 0A5141671R · SKODA 0A5141671R · VW 0A5141671R
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277881 · SACHS 3000990210 · TRIPLE FIVE FD014561A0 · Omnicraft HAMJ7C623EPAA · Omnicraft 2277881 · SACHS 3000 990 210 · UniClutch UC0824100 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · UniClutch UCFK08279-A-001 · MEC-DIESEL LK04304 · MDR EXE-VWK2131 · BORG & BECK HKT1381 · BORG & BECK HKT1466 · NPS V200G13 · EXEDY VWK2131 · VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 06J141015D · VW 06J141015L · VW 06J141015Q · VW 06J141025J · VW 06J141031C · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · AUDI 0A5141671R · SEAT 0A5141671R · SKODA 0A5141671R · VW 0A5141671R
Совместимые автомобили
VW: TIGUAN (5N_)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3773 33
| Артикул | 624 3773 33 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108989024 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.84 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| VW | 02M141671A |
| VW | 02M141671B |
| VW | 06J141015D |
| VW | 06J141015L |
| VW | 06J141015Q |
| VW | 06J141025J |
| VW | 06J141031C |
| VW | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| VW | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671M |
| VW | 0A5141671P |
| VW | 0A5141671Q |
| AUDI | 0A5141671R |
| SEAT | 0A5141671R |
| SKODA | 0A5141671R |
| VW | 0A5141671R |


