OEM номера
VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 03L141018 · VW 03L141026B · VW 03L141032C · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · VW 0A5141671R
Аналоги и совместимые артикулы
SACHS 3000990592 · CLUTCHNUS MCK18228CSC · STELLOX 07-00804-SX · SACHS 3000 990 592 · KAWE 963112CSC · CLUTCHNUS MCK18228csc · MEC-DIESEL LK04290 · VALEO 834611 · BORG & BECK HKT1575 · NPS V200G13 · RYMEC JT1777017 · VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 03L141018 · VW 03L141026B · VW 03L141032C · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · VW 0A5141671R
Совместимые автомобили
VW: SCIROCCO III (137, 138)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3753 33
| Артикул | 624375333 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108977175 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.341 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
208.18€
Нет в наличии
1
| VW | 02M141671A |
| VW | 02M141671B |
| VW | 03L141018 |
| VW | 03L141026B |
| VW | 03L141032C |
| VW | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| VW | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671M |
| VW | 0A5141671P |
| VW | 0A5141671Q |
| VW | 0A5141671R |


