OEM номера
AUDI 02M141671A · SEAT 02M141671A · VW 02M141671A · AUDI 02M141671B · SEAT 02M141671B · VW 02M141671B · AUDI 06F141015 · SEAT 06F141015 · VW 06F141015 · SEAT 06F141025 · VW 06F141025 · SEAT 06F141031 · VW 06F141031 · AUDI 0A5141671 · SEAT 0A5141671 · VW 0A5141671 · AUDI 0A5141671A · SEAT 0A5141671A · VW 0A5141671A · AUDI 0A5141671E · SEAT 0A5141671E · VW 0A5141671E · AUDI 0A5141671F · SEAT 0A5141671F · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · AUDI 0A5141671K · VW 0A5141671K · AUDI 0A5141671M · VW 0A5141671M · AUDI 0A5141671P · SEAT 0A5141671P · VW 0A5141671P · AUDI 0A5141671Q · SEAT 0A5141671Q · VW 0A5141671Q · AUDI 0A5141671R · SEAT 0A5141671R · SKODA 0A5141671R · VW 0A5141671R
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277790 · SACHS 3000990421 · TRIPLE FIVE FD014001A0 · Omnicraft HAMJ7C623DPAA · Omnicraft 2277790 · SACHS 3000 990 421 · VALEO 834086 · BORG & BECK HKT1570 · CLUTCHNUS MCK18255CSCA · NPS V200G13 · EXEDY VWK2175 · KAWE 963001CSC · RYMEC JT1930017 · UniClutch UC0824100 · National CK10591-15 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · GUTTMANN EMG94624 · UniClutch UCFK08279-A-001 · STELLOX 07-01615-SX · MEC-DIESEL LK04268 · BLUE PRINT ADBP300215 · Burig B0C30215 · AUDI 02M141671A · SEAT 02M141671A · VW 02M141671A · AUDI 02M141671B · SEAT 02M141671B · VW 02M141671B · AUDI 06F141015 · SEAT 06F141015 · VW 06F141015 · SEAT 06F141025 · VW 06F141025 · SEAT 06F141031 · VW 06F141031 · AUDI 0A5141671 · SEAT 0A5141671 · VW 0A5141671 · AUDI 0A5141671A · SEAT 0A5141671A · VW 0A5141671A · AUDI 0A5141671E · SEAT 0A5141671E · VW 0A5141671E · AUDI 0A5141671F · SEAT 0A5141671F · VW 0A5141671F
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3715 33
| Артикул | 624 3715 33 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108909329 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.96 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| AUDI | 02M141671A |
| SEAT | 02M141671A |
| VW | 02M141671A |
| AUDI | 02M141671B |
| SEAT | 02M141671B |
| VW | 02M141671B |
| AUDI | 06F141015 |
| SEAT | 06F141015 |
| VW | 06F141015 |
| SEAT | 06F141025 |
| VW | 06F141025 |
| SEAT | 06F141031 |
| VW | 06F141031 |
| AUDI | 0A5141671 |
| SEAT | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671 |
| AUDI | 0A5141671A |
| SEAT | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671A |
| AUDI | 0A5141671E |
| SEAT | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671E |
| AUDI | 0A5141671F |
| SEAT | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| AUDI | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671K |
| AUDI | 0A5141671M |
| VW | 0A5141671M |
| AUDI | 0A5141671P |
| SEAT | 0A5141671P |
| VW | 0A5141671P |
| AUDI | 0A5141671Q |
| SEAT | 0A5141671Q |
| VW | 0A5141671Q |
| AUDI | 0A5141671R |
| SEAT | 0A5141671R |
| SKODA | 0A5141671R |
| VW | 0A5141671R |


