OEM номера
VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 03L141015B · VW 03L141025A · VW 03L141031B · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · VW 0A5141671R
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277642 · SACHS 3000990313 · SACHS 3000990563 · TRIPLE FIVE FD013621A0 · Omnicraft HAMJ7C623CYAA · NK 1347178 · Omnicraft 2277642 · SACHS 3000 990 313 · VALEO 833591 · VALEO 834491 · KAWE 962744CSC · BLUE PRINT ADBP300013 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1712 · MDR EXE-VWK2122 · BORG & BECK HKT1520 · RYMEC JT1781017 · CLUTCHNUS MCK18246CSC · QUINTON HAZELL QKT4916AF · TQ TQ-POT0024 · NPS V200G13 · EXEDY VWK2122 · KRAFTTECH W20240H08 · WILMINK GROUP WG2232828 · National CK10512-15 · APEC ACL1038 · AISIN CKE-VG15R · NAPA NCL1038 · STELLOX 07-01365-SX · WESTLAKE WVW172CZT · Burig B0C30194 · VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 03L141015B · VW 03L141025A · VW 03L141031B · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · VW 0A5141671R
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3517 33
| Артикул | 624 3517 33 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108818669 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.98 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| VW | 02M141671A |
| VW | 02M141671B |
| VW | 03L141015B |
| VW | 03L141025A |
| VW | 03L141031B |
| VW | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| VW | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671M |
| VW | 0A5141671P |
| VW | 0A5141671Q |
| VW | 0A5141671R |


