OEM номера
SEAT 02M141671A · VW 02M141671A · SEAT 02M141671B · VW 02M141671B · SEAT 03L141015J · VW 03L141015J · VW 03L141025E · VW 03L141031G · SEAT 0A5141671 · VW 0A5141671 · SEAT 0A5141671A · VW 0A5141671A · SEAT 0A5141671E · VW 0A5141671E · SEAT 0A5141671F · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · SEAT 0A5141671P · VW 0A5141671P · SEAT 0A5141671Q · VW 0A5141671Q · SEAT 0A5141671R · VW 0A5141671R
Аналоги и совместимые артикулы
VALEO 834538 · KAWE 962806CSC · BLUE PRINT ADV1830125 · National CK10385-15 · MDR EXE-VWK2091 · BORG & BECK HKT1479 · CLUTCHNUS MCK1870CSC · NPS V200G13 · EXEDY VWK2091 · WILMINK GROUP WG2235833 · RYMEC JT1901017 · AISIN CKE-VG25R · NAPA NCL1177 · UniClutch UC0824100 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · APEC ACL1177 · UniClutch UCFK08279-A-001 · MEC-DIESEL LK04185 · Burig B0C30122 · SEAT 02M141671A · VW 02M141671A · SEAT 02M141671B · VW 02M141671B · SEAT 03L141015J · VW 03L141015J · VW 03L141025E · VW 03L141031G · SEAT 0A5141671 · VW 0A5141671 · SEAT 0A5141671A · VW 0A5141671A · SEAT 0A5141671E · VW 0A5141671E · SEAT 0A5141671F · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · SEAT 0A5141671P · VW 0A5141671P · SEAT 0A5141671Q · VW 0A5141671Q · SEAT 0A5141671R · VW 0A5141671R
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3395 33
| Артикул | 624 3395 33 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108609656 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.94 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| SEAT | 02M141671A |
| VW | 02M141671A |
| SEAT | 02M141671B |
| VW | 02M141671B |
| SEAT | 03L141015J |
| VW | 03L141015J |
| VW | 03L141025E |
| VW | 03L141031G |
| SEAT | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671 |
| SEAT | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671A |
| SEAT | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671E |
| SEAT | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| VW | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671M |
| SEAT | 0A5141671P |
| VW | 0A5141671P |
| SEAT | 0A5141671Q |
| VW | 0A5141671Q |
| SEAT | 0A5141671R |
| VW | 0A5141671R |


