OEM номера
AUDI 012141165A · VW 012141165A · AUDI 012141165B · VW 012141165B · AUDI 012141165C · VW 012141165C · AUDI 012141165D · VW 012141165D · AUDI 012141165E · SKODA 012141165E · VW 012141165E · AUDI 013141165 · VW 013141165 · VW 013141165C · AUDI 01E141165A · VW 01E141165A · AUDI 01E141165B · VW 01E141165B · AUDI 01E141165D · SEAT 01E141165D · SKODA 01E141165D · VW 01E141165D · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 038141117L · AUDI 038198141GX · SKODA 038198141GX · AUDI 038198141K · SEAT 038198141K · SKODA 038198141K · VW 038198141K · AUDI 038198141KX · SEAT 038198141KX · VW 03G141015G · AUDI 03G141031H · SKODA 03G141031H · VW 03G141031H · AUDI 03G141031P · SKODA 03G141031P · VW 03G141031P · SEAT 03L141015P · VW 03L141015P · AUDI 06C141117 · AUDI 06C198141DX · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · SEAT 0B1141165 · SKODA 0B1141165 · VW 0B1141165
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277411 · Omnicraft 2277522 · SACHS 3000950903 · SACHS 3000951844 · SACHS 3000951878 · SCHAEFFLER GRUPPE 6243308000 · SCHAEFFLER GRUPPE 6243329000 · VALEO 832399 · TRIPLE FIVE 8660001104 · TRIPLE FIVE 8660001106 · VALEO 948222 · TRIPLE FIVE FD012501A0 · TRIPLE FIVE FD012931A0 · Omnicraft HAMJ7L596DSAA · Omnicraft HAMJ7L596EYAA · TRIPLE FIVE R457MK · TRIPLE FIVE RM012781A0 · TRIPLE FIVE RM012801A0 · Omnicraft 2277522 · SACHS 3000 951 878 · VALEO 832399 · KAWE 962803 · BLUE PRINT ADBP300050 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1675 · National CK10225 · MDR EXE-VWK2081 · BORG & BECK HK2521 · RYMEC JT1793 · CLUTCHNUS MCK18264 · QUINTON HAZELL QKT4131AF · EXEDY VWK2081 · WILMINK GROUP WG2232863 · MEC-DIESEL LK04129 · Burig B0C10492 · AUDI 012141165A · VW 012141165A · AUDI 012141165B · VW 012141165B · AUDI 012141165C · VW 012141165C · AUDI 012141165D · VW 012141165D · AUDI 012141165E · SKODA 012141165E · VW 012141165E · AUDI 013141165 · VW 013141165 · VW 013141165C
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Kabriolett (8HE) · SEAT: EXEO (3R2), EXEO ST (3R5) · SKODA: SUPERB I (3U4) · VW: PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3329 00
| Артикул | 624 3329 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108559579 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.42 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| VW | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| VW | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| VW | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| VW | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| SKODA | 012141165E |
| VW | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| VW | 013141165 |
| VW | 013141165C |
| AUDI | 01E141165A |
| VW | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| VW | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| SEAT | 01E141165D |
| SKODA | 01E141165D |
| VW | 01E141165D |
| SEAT | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 038141117L |
| AUDI | 038198141GX |
| SKODA | 038198141GX |
| AUDI | 038198141K |
| SEAT | 038198141K |
| SKODA | 038198141K |
| VW | 038198141K |
| AUDI | 038198141KX |
| SEAT | 038198141KX |
| VW | 03G141015G |
| AUDI | 03G141031H |
| SKODA | 03G141031H |
| VW | 03G141031H |
| AUDI | 03G141031P |
| SKODA | 03G141031P |
| VW | 03G141031P |
| SEAT | 03L141015P |
| VW | 03L141015P |
| AUDI | 06C141117 |
| AUDI | 06C198141DX |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| SEAT | 0B1141165 |
| SKODA | 0B1141165 |
| VW | 0B1141165 |


