OEM номера
AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · AUDI 059141031P · AUDI 078141032B · AUDI 079141031A · AUDI 079141117B · AUDI 079141117D · AUDI 079198141 · AUDI 079198141X · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B3141117 · AUDI 0B4141117A · AUDI 0B4198165A
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277477 · SACHS 3000951848 · SCHAEFFLER GRUPPE 6243311000 · VALEO 948282 · TRIPLE FIVE FD012731A0 · Omnicraft HAMJ7L596EKAA · Omnicraft 2277477 · SACHS 3000 951 848 · VALEO 828323 · KAWE 962790 · BLUE PRINT ADBP300060 · EXEDY AUK2012 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1669 · MDR EXE-AUK2012 · BORG & BECK HK2674 · RYMEC JT1681 · CLUTCHNUS MCK18247 · QUINTON HAZELL QKT4101AF · WILMINK GROUP WG2232869 · National CK10536 · UniClutch UC0824100 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · UniClutch UCFK08275-A-001 · MEC-DIESEL LK04115 · STELLOX 07-01632-SX · Burig B0C10620 · AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · AUDI 059141031P · AUDI 078141032B · AUDI 079141031A · AUDI 079141117B · AUDI 079141117D · AUDI 079198141 · AUDI 079198141X · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B3141117 · AUDI 0B4141117A
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3311 00
| Артикул | 624 3311 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108551962 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 7.58 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| AUDI | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| AUDI | 059141031P |
| AUDI | 078141032B |
| AUDI | 079141031A |
| AUDI | 079141117B |
| AUDI | 079141117D |
| AUDI | 079198141 |
| AUDI | 079198141X |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B3141117 |
| AUDI | 0B4141117A |
| AUDI | 0B4198165A |


