OEM номера
FORD 1232791 · FORD 1232811 · FORD 1251311 · FORD 1317315 · FORD 1377488 · FORD 1383917 · FORD 1405590 · FORD 1417695 · FORD 1450229 · FORD 1472110 · FORD 1476856 · FORD 1542335 · FORD 1590998 · FORD 1595916 · FORD 1682282 · FORD 1786833 · FORD 1805268 · FORD 1819390 · FORD 1827889 · FORD 1907329 · VOLVO 30651915 · VOLVO 30725166 · VOLVO 30735153 · VOLVO 30759485 · VOLVO 30759784 · VOLVO 30787968 · VOLVO 31219797 · VOLVO 31219798 · VOLVO 31259444 · VOLVO 31272726 · VOLVO 31367314 · VOLVO 31367652 · FORD 3M517A564EA · FORD 3S717A564AB · FORD 3S717A564AC · FORD 3S717A564AD · FORD 3S717A564AE · FORD 3S717A564AF · FORD 3S717A564AG · FORD 3S717A564BA · FORD 3S717A564BB · FORD 3S717A564BC · FORD 6G917A564BA · FORD 6M517540D1A · FORD 6M517550AA · FORD 6M517550D1A · FORD 6M517563DA · FORD 7G9N7540AA · FORD 7G9N7540BA
Аналоги и совместимые артикулы
SACHS 3000990446 · VALEO 834579 · TRIPLE FIVE 8660000934 · BLUE PRINT ADF1230120 · TRIPLE FIVE RM011001A0 · MAPA 015240408 · STELLOX 07-01450-SX · STATIM 120.692 · IAP QUALITY PARTS 201-04041C · SACHS 3000 990 351 · VALEO 834161 · VALEO 834579 · KAWE 962572CSC · BLUE PRINT ADF1230120 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1662 · National CK10043-54 · COMLINE ECK339-CS20 · MDR EXE-FMK2113 · NPS F200D05 · EXEDY FMK2113 · BORG & BECK HKT1236 · RYMEC JT1763056 · CLUTCHNUS MCK3100ACSC · MECARM MK10129 · QUINTON HAZELL QKT4081AF · STARLINE SL 3DS1217 · TQ TQ-SK0165 · KRAFTTECH W15240E08 · WILMINK GROUP WG2233485 · Stark SKCK-0100370 · RIDEX 479C0369 · MOTRIO 8550506726 · WESTLAKE WFD078SCSC · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000826 · MEC-DIESEL LK04106 · Burig B0C30045 · TRIALLI FR 1042 · FORD 1232791 · FORD 1232811 · FORD 1251311 · FORD 1317315 · FORD 1377488 · FORD 1383917 · FORD 1405590 · FORD 1417695 · FORD 1450229 · FORD 1472110 · FORD 1476856
Совместимые автомобили
FORD: C-MAX (DM2), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP) · FORD AUSTRALIA: FOCUS Luukpära (LT), FOCUS Luukpära (LV), FOCUS Sedaan (LV), MONDEO Universaal (MB, MC) · VOLVO: C70 II Kabriolett (542), S40 II (544), S80 II (124), V50 (545), V70 III (135)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3297 33
| Артикул | 624 3297 33 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108545374 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.78 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| FORD | 1232791 |
| FORD | 1232811 |
| FORD | 1251311 |
| FORD | 1317315 |
| FORD | 1377488 |
| FORD | 1383917 |
| FORD | 1405590 |
| FORD | 1417695 |
| FORD | 1450229 |
| FORD | 1472110 |
| FORD | 1476856 |
| FORD | 1542335 |
| FORD | 1590998 |
| FORD | 1595916 |
| FORD | 1682282 |
| FORD | 1786833 |
| FORD | 1805268 |
| FORD | 1819390 |
| FORD | 1827889 |
| FORD | 1907329 |
| VOLVO | 30651915 |
| VOLVO | 30725166 |
| VOLVO | 30735153 |
| VOLVO | 30759485 |
| VOLVO | 30759784 |
| VOLVO | 30787968 |
| VOLVO | 31219797 |
| VOLVO | 31219798 |
| VOLVO | 31259444 |
| VOLVO | 31272726 |
| VOLVO | 31367314 |
| VOLVO | 31367652 |
| FORD | 3M517A564EA |
| FORD | 3S717A564AB |
| FORD | 3S717A564AC |
| FORD | 3S717A564AD |
| FORD | 3S717A564AE |
| FORD | 3S717A564AF |
| FORD | 3S717A564AG |
| FORD | 3S717A564BA |
| FORD | 3S717A564BB |
| FORD | 3S717A564BC |
| FORD | 6G917A564BA |
| FORD | 6M517540D1A |
| FORD | 6M517550AA |
| FORD | 6M517550D1A |
| FORD | 6M517563DA |
| FORD | 7G9N7540AA |
| FORD | 7G9N7540BA |


