OEM номера
FORD 1383917 · FORD 1450229 · FORD 1595916 · FORD 1682282 · FORD 1786833 · FORD 1805268 · FORD 1907329 · VOLVO 30725166 · VOLVO 30759784 · VOLVO 31219797 · VOLVO 31219798 · VOLVO 31367652 · FORD 6M517540D1A · FORD 6M517550AA · FORD 6M517550D1A · FORD 6M517563DA · FORD 7G9N7540AA · FORD 7G9N7540BA · FORD 7G9N7540BB · FORD 7G9N7540BC · FORD 7G9N7563AA · FORD 7G9N7563AB · FORD 7G9N7563AC · FORD 7G9N7563CA · FORD RM7G9N7540BB
Аналоги и совместимые артикулы
Schaeffler LuK 1424E9512 · Schaeffler LuK 1424E9517 · Schaeffler LuK 1424E9521 · Schaeffler LuK 1624E9521 · SACHS 3000951866 · SACHS 3000970126 · VALEO 828146 · VALEO 832506 · VALEO 948321 · BORG & BECK KT90438 · Schaeffler LuK L014240E9512 · Schaeffler LuK L014240E9517 · Schaeffler LuK L014240E9521 · Schaeffler LuK L014240E9540 · Schaeffler LuK L014240E9541 · Schaeffler LuK L016240E9512 · Schaeffler LuK L016240E9517 · Schaeffler LuK L016240E9521 · TRIPLE FIVE R466MK · MAPA 015240409 · STELLOX 07-01450-SX · STATIM 100.691 · NK 1325126 · IAP QUALITY PARTS 201-04041 · SACHS 3000 951 866 · OE-FIT Schäferbartho 311 06 005 02 22 · MAXGEAR 61-5297 · VALEO 828146 · VALEO 832506 · KAWE 962572 · BLUE PRINT ADF123035 · MDR AIS-KEFO32 · National CK10043 · OPEN PARTS CLK9276.02 · COMLINE ECK339 · MGA EK6275 · MDR EXE-FMS2112 · EXEDY FMS2112 · BORG & BECK HK2391 · RYMEC JT1763 · DENCKERMANN K100132 · KAMOKA KC214 · AISIN KE-FO32R · ZEKKERT KS-4334 · LUCAS LKCA640078S · MOTAQUIP LVCU766 · CLUTCHNUS MCK3100 · CLUTCHNUS MCK3100A
Совместимые автомобили
FORD: C-MAX (DM2), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, FOCUS C-MAX (DM2), FOCUS II (DA_, HCP, DP) · FORD AUSTRALIA: FOCUS Luukpära (LT), FOCUS Luukpära (LV), FOCUS Sedaan (LV), MONDEO Universaal (MB, MC) · VOLVO: C70 II Kabriolett (542), S40 II (544), S80 II (124), V50 (545), V70 III (135)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3297 09
| Артикул | 624 3297 09 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108545329 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.19 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| FORD | 1383917 |
| FORD | 1450229 |
| FORD | 1595916 |
| FORD | 1682282 |
| FORD | 1786833 |
| FORD | 1805268 |
| FORD | 1907329 |
| VOLVO | 30725166 |
| VOLVO | 30759784 |
| VOLVO | 31219797 |
| VOLVO | 31219798 |
| VOLVO | 31367652 |
| FORD | 6M517540D1A |
| FORD | 6M517550AA |
| FORD | 6M517550D1A |
| FORD | 6M517563DA |
| FORD | 7G9N7540AA |
| FORD | 7G9N7540BA |
| FORD | 7G9N7540BB |
| FORD | 7G9N7540BC |
| FORD | 7G9N7563AA |
| FORD | 7G9N7563AB |
| FORD | 7G9N7563AC |
| FORD | 7G9N7563CA |
| FORD | RM7G9N7540BB |


