OEM номера
VW 022141025M · VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 070141015N · VW 070141015S · VW 070141015SX · VW 070141031E · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · VW 0A5141671R
Аналоги и совместимые артикулы
SACHS 3000990087 · SACHS 3000990335 · TRIPLE FIVE 8660000920 · TRIPLE FIVE RM010861A0 · MAPA 005240508 · STELLOX 07-01295-SX · NK 1347179 · SACHS 3000 990 335 · VALEO 834440 · KAWE 962316CSC · BLUE PRINT ADV1830117 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1603 · National CK10204-15 · MDR EXE-VWK2100 · BORG & BECK HKT1172 · RYMEC JT1822017 · CLUTCHNUS MCK18217CSC · QUINTON HAZELL QKT4923AF · NPS V200G13 · EXEDY VWK2100 · KRAFTTECH W05240F08 · WILMINK GROUP WG2235825 · CLUTCHNUS MCK18217csc · WESTLAKE WVW102CSC · MGA EK6389 · AISIN CKE-VG23R · MEC-DIESEL LK03965 · Burig B0C30110 · VW 022141025M · VW 02M141671A · VW 02M141671B · VW 070141015N · VW 070141015S · VW 070141015SX · VW 070141031E · VW 0A5141671 · VW 0A5141671A · VW 0A5141671E · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · VW 0A5141671K · VW 0A5141671M · VW 0A5141671P · VW 0A5141671Q · VW 0A5141671R
Совместимые автомобили
VW: CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), TRANSPORTER T5 Buss (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ), TRANSPORTER T5 Kaubik (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Platvorm veoauto/šassii (7JD, 7JE, 7JL, 7JY,
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3156 34
| Артикул | 624 3156 34 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108593160 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.96 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| VW | 022141025M |
| VW | 02M141671A |
| VW | 02M141671B |
| VW | 070141015N |
| VW | 070141015S |
| VW | 070141015SX |
| VW | 070141031E |
| VW | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| VW | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671M |
| VW | 0A5141671P |
| VW | 0A5141671Q |
| VW | 0A5141671R |


