OEM номера
FORD 1031130 · FORD 1322087 · FORD 5026037 · FORD 6546467 · FORD 6575362 · FORD 6868822 · FORD 6958237 · FORD 7089749 · FORD 7101739 · FORD 7166796 · FORD 91AB7548BA · FORD 91AB7548BB · FORD 92AB7563B1A · FORD 93BG7563D2B · FORD 93BG7563E1A · FORD 94AG7550BA · FORD 94AG7550BB · FORD 94AG7563ZD · FORD ECB272 · FORD R92AB7563B1A
Аналоги и совместимые артикулы
WILMINK GROUP WG2212306 · TOPRAN 301 152 · VALEO 828558 · COMLINE ECK047 · BORG & BECK HK6288 · FORD 1031130 · FORD 1322087 · FORD 5026037 · FORD 6546467 · FORD 6575362 · FORD 6868822 · FORD 6958237 · FORD 7089749 · FORD 7101739 · FORD 7166796 · FORD 91AB7548BA · FORD 91AB7548BB · FORD 92AB7563B1A · FORD 93BG7563D2B · FORD 93BG7563E1A · FORD 94AG7550BA · FORD 94AG7550BB · FORD 94AG7563ZD · FORD ECB272 · FORD R92AB7563B1A
Совместимые автомобили
FORD: ESCORT V (AAL, ABL), ESCORT V Sedaan (AFL), ESCORT V Turnier (ANL)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3064 00
| Артикул | 624 3064 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 5900427693708 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 5.8 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| FORD | 1031130 |
| FORD | 1322087 |
| FORD | 5026037 |
| FORD | 6546467 |
| FORD | 6575362 |
| FORD | 6868822 |
| FORD | 6958237 |
| FORD | 7089749 |
| FORD | 7101739 |
| FORD | 7166796 |
| FORD | 91AB7548BA |
| FORD | 91AB7548BB |
| FORD | 92AB7563B1A |
| FORD | 93BG7563D2B |
| FORD | 93BG7563E1A |
| FORD | 94AG7550BA |
| FORD | 94AG7550BB |
| FORD | 94AG7563ZD |
| FORD | ECB272 |
| FORD | R92AB7563B1A |

