OEM номера
AUDI 02M141671A · SEAT 02M141671A · VW 02M141671A · AUDI 02M141671B · SEAT 02M141671B · VW 02M141671B · AUDI 038141025R · SKODA 038141025R · VW 038141025R · AUDI 038141031G · SEAT 038141031G · SKODA 038141031G · VW 038141031G · AUDI 038141032G · SEAT 038141032G · SKODA 038141032G · VW 038141032G · VW 038198141BX · AUDI 03L141031P · SEAT 03L141031P · SKODA 03L141031P · VW 03L141031P · AUDI 04E141015C · SEAT 04E141015C · VW 04E141015C · AUDI 04E141025C · SEAT 04E141025C · VW 04E141025C · AUDI 0A5141671 · SEAT 0A5141671 · SKODA 0A5141671 · VW 0A5141671 · AUDI 0A5141671A · SEAT 0A5141671A · SKODA 0A5141671A · VW 0A5141671A · AUDI 0A5141671E · SEAT 0A5141671E · SKODA 0A5141671E · VW 0A5141671E · AUDI 0A5141671F · SEAT 0A5141671F · SKODA 0A5141671F · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · AUDI 0A5141671K · VW 0A5141671K · AUDI 0A5141671M · VW 0A5141671M · AUDI 0A5141671P
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277906 · TRIPLE FIVE 8660000913 · TRIPLE FIVE FD014681A0 · Omnicraft HAMJ7C623EVAA · TRIPLE FIVE RM010791A0 · MAPA 010240908 · MAPA 011240508 · JP GROUP 1130412210 · STATIM 120.392 · Omnicraft 2277906 · SACHS 3000 990 043 · VALEO 834047 · MOTRIO 8660000913 · KAWE 961051CSC · BLUE PRINT ADV183018 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1565 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1566 · National CK9679-15 · OPEN PARTS CLK9244.02 · COMLINE ECK168 · MGA EK6145 · MDR EXE-VWK2072 · BORG & BECK HKT1250 · RYMEC JT1150017 · DENCKERMANN K200049 · PROCODIS FRANCE KTE898BH · LUCAS LKCA600032C · CLUTCHNUS MCK1836CSC · PartsTec PTA204-0186 · Technika TKA830013 · TQ TQ-SK0224 · NPS V200G13 · MOTAQUIP VCU370 · EXEDY VWK2072 · KRAFTTECH W10240J08 · KRAFTTECH W11240F08 · WILMINK GROUP WG2235860 · WESTLAKE WVW032CSC · AISIN CKE-VG03R · NAPA NCL1153 · RIDEX 479C0801 · APEC ACL1153 · MOTRIO 8550506672 · MEC-DIESEL LK03900 · Burig B0C30106 · AUDI 02M141671A · SEAT 02M141671A · VW 02M141671A
Совместимые автомобили
AUDI: A1 (8X1, 8XK), A1 Sportback (8XA, 8XF), A3 (8L1), Q2 (GAB, GAG) · FORD: GALAXY I (WGR) · SEAT: ALHAMBRA (7V8, 7V9), CORDOBA (6L2), IBIZA III (6L1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5) · SKODA: FABIA I (6Y2), OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5) · VW: BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), POLO IV (9N_, 9A_)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3050 34
| Артикул | 624 3050 34 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108597236 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.32 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| AUDI | 02M141671A |
| SEAT | 02M141671A |
| VW | 02M141671A |
| AUDI | 02M141671B |
| SEAT | 02M141671B |
| VW | 02M141671B |
| AUDI | 038141025R |
| SKODA | 038141025R |
| VW | 038141025R |
| AUDI | 038141031G |
| SEAT | 038141031G |
| SKODA | 038141031G |
| VW | 038141031G |
| AUDI | 038141032G |
| SEAT | 038141032G |
| SKODA | 038141032G |
| VW | 038141032G |
| VW | 038198141BX |
| AUDI | 03L141031P |
| SEAT | 03L141031P |
| SKODA | 03L141031P |
| VW | 03L141031P |
| AUDI | 04E141015C |
| SEAT | 04E141015C |
| VW | 04E141015C |
| AUDI | 04E141025C |
| SEAT | 04E141025C |
| VW | 04E141025C |
| AUDI | 0A5141671 |
| SEAT | 0A5141671 |
| SKODA | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671 |
| AUDI | 0A5141671A |
| SEAT | 0A5141671A |
| SKODA | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671A |
| AUDI | 0A5141671E |
| SEAT | 0A5141671E |
| SKODA | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671E |
| AUDI | 0A5141671F |
| SEAT | 0A5141671F |
| SKODA | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| AUDI | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671K |
| AUDI | 0A5141671M |
| VW | 0A5141671M |
| AUDI | 0A5141671P |

