OEM номера
AUDI 012141165A · VW 012141165A · AUDI 012141165B · VW 012141165B · AUDI 012141165C · VW 012141165C · AUDI 012141165D · VW 012141165D · AUDI 012141165E · VW 012141165E · AUDI 013141165 · VW 013141165 · VW 013141165C · AUDI 01E141165A · VW 01E141165A · AUDI 01E141165B · VW 01E141165B · AUDI 01E141165D · VW 01E141165D · VW 02A141165B · AUDI 038141032Q · VW 038141032Q · AUDI 038141117L · VW 038198141EX · AUDI 06C141117 · AUDI 06C198141A · AUDI 06C198141AX · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · VW 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Аналоги и совместимые артикулы
SACHS 3000951705 · VALEO 826642 · TRIPLE FIVE 8660001088 · BORG & BECK KT90035 · TRIPLE FIVE R377MK · TRIPLE FIVE RM012621A0 · MAPA 017240909 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.23.154 · NK 1347123 · KRAFT AUTOMOTIVE 1610644 · PROFIT 2525-1113 · SACHS 3000 951 705 · RIDEX 479C0147 · ASAM AUTOMOTIVE 73648 · VALEO 826642 · VALEO 826642 · VALEO 832399 · KAWE 958047 · BLUE PRINT ADV183079 · National CK9898 · OPEN PARTS CLK9222.03 · COMLINE ECK403 · MDR EXE-VWK2083 · NEXUS F1W028NX · BORG & BECK HK7870 · RYMEC JT1770 · DENCKERMANN K100759 · KAMOKA KC208 · LUCAS LKCA600112 · CLUTCHNUS MCK18219 · CLUTCHNUS MCK18219A · MECARM MK40008 · QUINTON HAZELL QKT2399AF · Stark SKCK-0100146 · MOTAQUIP VCU390 · EXEDY VWK2083 · KRAFTTECH W17240J9 · WILMINK GROUP WG2235917 · WESTLAKE WVW112 · AISIN KE-VG59 · MEC-DIESEL LK03894 · WESTLAKE WVW164ZT · Burig B0C10852 · AUDI 012141165A · VW 012141165A · AUDI 012141165B · VW 012141165B · AUDI 012141165C
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3037 00
| Артикул | 624 3037 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108223036 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.39 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| VW | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| VW | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| VW | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| VW | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| VW | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| VW | 013141165 |
| VW | 013141165C |
| AUDI | 01E141165A |
| VW | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| VW | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| VW | 01E141165D |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 038141032Q |
| VW | 038141032Q |
| AUDI | 038141117L |
| VW | 038198141EX |
| AUDI | 06C141117 |
| AUDI | 06C198141A |
| AUDI | 06C198141AX |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| VW | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B4198165A |


