OEM номера
AUDI 02M141671A · SEAT 02M141671A · VW 02M141671A · AUDI 02M141671B · SEAT 02M141671B · VW 02M141671B · VW 038141025H · VW 038141032J · SEAT 038141032R · VW 038141032R · AUDI 06A141025K · SEAT 06A141025K · SKODA 06A141025K · VW 06A141025K · AUDI 06A141031K · SKODA 06A141031K · VW 06A141031K · AUDI 06A141031Q · SEAT 06A141031Q · VW 06A141031Q · VW 06A198141 · SEAT 06A198141X · VW 06A198141X · AUDI 0A5141671 · SEAT 0A5141671 · SKODA 0A5141671 · VW 0A5141671 · AUDI 0A5141671A · SEAT 0A5141671A · SKODA 0A5141671A · VW 0A5141671A · AUDI 0A5141671E · SEAT 0A5141671E · SKODA 0A5141671E · VW 0A5141671E · AUDI 0A5141671F · SEAT 0A5141671F · SKODA 0A5141671F · VW 0A5141671F · VW 0A5141671G · AUDI 0A5141671K · VW 0A5141671K · AUDI 0A5141671M · VW 0A5141671M · AUDI 0A5141671P · SEAT 0A5141671P · SKODA 0A5141671P · VW 0A5141671P · AUDI 0A5141671Q · SEAT 0A5141671Q
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277357 · SACHS 3000990060 · SACHS 3000990232 · SCHAEFFLER GRUPPE 6243034340 · TRIPLE FIVE 8660000911 · TRIPLE FIVE FD011701A0 · Omnicraft HAMJ7C623AHAA · TRIPLE FIVE RM010781A0 · MAPCO 10779 · STATIM 120.393 · KRAFT AUTOMOTIVE 1610701 · Omnicraft 2277357 · SACHS 3000 990 232 · RIDEX 479C0882 · MAXGEAR 61-5245 · VALEO 834088 · KAWE 962253CSC · BLUE PRINT ADV183016 · National CK9637-15 · OPEN PARTS CLK9246.02 · COMLINE ECK306 · MDR EXE-VWK2073 · NEXUS F1W203NX · BORG & BECK HKT1119 · RYMEC JT1224017 · RYMEC JT1240017 · RYMEC JT1422017 · RYMEC JT7433017 · DENCKERMANN K200039 · LUCAS LKCA600044C · CLUTCHNUS MCK1800CSC · CLUTCHNUS MCK1801ACSC · CLUTCHNUS MCK1820CSC · MECARM MK10018 · PartsTec PTA204-0163 · QUINTON HAZELL QKT2582AF · Stark SKCK-0100883 · STARLINE SL 3DS1155 · TQ TQ-SK0172 · TQ TQ-ZAM003 · TQ TQ-ZAM006 · TQ TQ-ZAM009 · NPS V200G13 · MOTAQUIP VCU446 · EXEDY VWK2073 · KRAFTTECH W07240E08 · WILMINK GROUP WG2235858 · WESTLAKE WVW044CSC
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 3034 34
| Артикул | 624 3034 34 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108592552 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 5.98 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| AUDI | 02M141671A |
| SEAT | 02M141671A |
| VW | 02M141671A |
| AUDI | 02M141671B |
| SEAT | 02M141671B |
| VW | 02M141671B |
| VW | 038141025H |
| VW | 038141032J |
| SEAT | 038141032R |
| VW | 038141032R |
| AUDI | 06A141025K |
| SEAT | 06A141025K |
| SKODA | 06A141025K |
| VW | 06A141025K |
| AUDI | 06A141031K |
| SKODA | 06A141031K |
| VW | 06A141031K |
| AUDI | 06A141031Q |
| SEAT | 06A141031Q |
| VW | 06A141031Q |
| VW | 06A198141 |
| SEAT | 06A198141X |
| VW | 06A198141X |
| AUDI | 0A5141671 |
| SEAT | 0A5141671 |
| SKODA | 0A5141671 |
| VW | 0A5141671 |
| AUDI | 0A5141671A |
| SEAT | 0A5141671A |
| SKODA | 0A5141671A |
| VW | 0A5141671A |
| AUDI | 0A5141671E |
| SEAT | 0A5141671E |
| SKODA | 0A5141671E |
| VW | 0A5141671E |
| AUDI | 0A5141671F |
| SEAT | 0A5141671F |
| SKODA | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671F |
| VW | 0A5141671G |
| AUDI | 0A5141671K |
| VW | 0A5141671K |
| AUDI | 0A5141671M |
| VW | 0A5141671M |
| AUDI | 0A5141671P |
| SEAT | 0A5141671P |
| SKODA | 0A5141671P |
| VW | 0A5141671P |
| AUDI | 0A5141671Q |
| SEAT | 0A5141671Q |

