OEM номера
AUDI 012141165A · VW 012141165A · AUDI 012141165B · VW 012141165B · AUDI 012141165C · VW 012141165C · AUDI 012141165D · VW 012141165D · AUDI 012141165E · VW 012141165E · AUDI 013141165 · VW 013141165 · VW 013141165C · AUDI 01E141165A · VW 01E141165A · AUDI 01E141165B · VW 01E141165B · AUDI 01E141165D · VW 01E141165D · VW 02A141165B · AUDI 059141031 · VW 059141031 · AUDI 059141117E · VW 059141117E · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · VW 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Аналоги и совместимые артикулы
NK 134791 · SACHS 3000829301 · VALEO 821234 · BORG & BECK HK7335 · STATIM 100.361 · NK 134791 · EUROREPAR 1636269480 · SACHS 3000 829 301 · VALEO 821234 · KAWE 961061 · EXEDY AUK2036 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1549 · National CK9626 · BORG & BECK HK7335 · RYMEC JT7335 · DENCKERMANN K100628 · MECARM MK9596 · QUINTON HAZELL QKT1922AF · MOTAQUIP VCU95 · WESTLAKE WVW065 · AISIN KE-VG50 · MDR EXE-AUK2036 · MEC-DIESEL LK03855 · Burig B0C10823 · AUDI 012141165A · VW 012141165A · AUDI 012141165B · VW 012141165B · AUDI 012141165C · VW 012141165C · AUDI 012141165D · VW 012141165D · AUDI 012141165E · VW 012141165E · AUDI 013141165 · VW 013141165 · VW 013141165C · AUDI 01E141165A · VW 01E141165A · AUDI 01E141165B · VW 01E141165B · AUDI 01E141165D · VW 01E141165D · VW 02A141165B · AUDI 059141031 · VW 059141031 · AUDI 059141117E · VW 059141117E
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A6 C5 (4B2, 4B4), A6 C5 Avant (4B5, 4B6), A8 D2 (4D2, 4D8) · VW: PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 2279 00
| Артикул | 624 2279 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108114068 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 7.04 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| VW | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| VW | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| VW | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| VW | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| VW | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| VW | 013141165 |
| VW | 013141165C |
| AUDI | 01E141165A |
| VW | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| VW | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| VW | 01E141165D |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 059141031 |
| VW | 059141031 |
| AUDI | 059141117E |
| VW | 059141117E |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| VW | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B4198165A |

