OEM номера
FORD 1318424 · FORD 3C117548AA · FORD 4142070 · FORD 4412070 · FORD 5026072 · FORD 5026188 · FORD 5029112 · FORD 5029575 · FORD 5029596 · FORD 6164967 · FORD 6177288 · FORD 6188558 · FORD 6614881 · FORD 6697568 · FORD 6860247 · FORD 6920721 · FORD 6973999 · FORD 88BB7548AA · FORD 88BX7548A2A · FORD 88GB7563AA · FORD 89GB7563AA · FORD 89GB7563AB · FORD 92VB7550CC · FORD 92VB7550GA · FORD 92VB7550GB · FORD 92VB7550GC · FORD 92VB7550GD · FORD 92VX7L596CA · FORD ECB135 · LEYLAND DAF LBU7574 · FORD R89GB7563AB · FORD R92VB7550GC
Аналоги и совместимые артикулы
NK 132543 · SACHS 3000389004 · VALEO 801881 · FERODO CTK427 · Motorcraft ECK1353 · UNIPART GCK483AF · BORG & BECK HK10318 · BORG & BECK HK9415 · TRIPLE FIVE KK541 · LAYCOCK LCK129 · National NCK1046 · National NCK565 · TTV TCK3565 · MAPA 003240400 · STELLOX 07-01029-SX · STATIM 100.612 · NK 132543 · KRAFT AUTOMOTIVE 1612180 · EUROREPAR 1636272080 · EUROREPAR 1682291480 · CORTECO 19134543 · PROFIT 2525-1091 · SACHS 3000 389 004 · TOPRAN 301 105 · MAGNETI MARELLI 360020016710 · RIDEX 479C1011 · MAXGEAR 61-5158 · WXQP 660307 · VALEO 801881 · ASAM AUTOMOTIVE 80215 · TRISCAN 8550 16002 · KAWE 957259 · BLUE PRINT ADF123006 · MDR AIS-KEFO11 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1520 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1524 · BSG BSG 30-400-002 · National CK9093 · LYNXAUTO CL-1135 · OPEN PARTS CLK9026.03 · GMW DK2400010 · COMLINE ECK001 · MGA EK6086 · MDR EXE-FMK2059 · NEXUS F1G058NX · EXEDY FMK2059 · TRIALLI FR 1003 · BORG & BECK HK9415
Совместимые автомобили
FORD: TRANSIT Buss (E_ _), TRANSIT Buss (E_ _), TRANSIT Kaubik (E_ _), TRANSIT Kaubik (E_ _), TRANSIT Platvorm veoauto/šassii (E_ _) · FORD AUSTRALIA: TRANSIT Buss (VF, VG), TRANSIT Platvorm veoauto/šassii (VF, VG) · LDV: CONVOY Kaubik, CONVOY Platvorm veoauto/šassii
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 624 1272 00
| Артикул | 624 1272 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108516619 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 7.1 kg |
| Läbimõõt [mm] | 240 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| FORD | 1318424 |
| FORD | 3C117548AA |
| FORD | 4142070 |
| FORD | 4412070 |
| FORD | 5026072 |
| FORD | 5026188 |
| FORD | 5029112 |
| FORD | 5029575 |
| FORD | 5029596 |
| FORD | 6164967 |
| FORD | 6177288 |
| FORD | 6188558 |
| FORD | 6614881 |
| FORD | 6697568 |
| FORD | 6860247 |
| FORD | 6920721 |
| FORD | 6973999 |
| FORD | 88BB7548AA |
| FORD | 88BX7548A2A |
| FORD | 88GB7563AA |
| FORD | 89GB7563AA |
| FORD | 89GB7563AB |
| FORD | 92VB7550CC |
| FORD | 92VB7550GA |
| FORD | 92VB7550GB |
| FORD | 92VB7550GC |
| FORD | 92VB7550GD |
| FORD | 92VX7L596CA |
| FORD | ECB135 |
| LEYLAND DAF | LBU7574 |
| FORD | R89GB7563AB |
| FORD | R92VB7550GC |

