OEM номера
AUDI 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165P · SKODA 02A141165P · VW 02A141165P · AUDI 02A141165R · SKODA 02A141165R · VW 02A141165R · VW 03G141031K · AUDI 06J141015 · SKODA 06J141015 · VW 06J141015 · AUDI 06J141015H · SKODA 06J141015H · VW 06J141015H · AUDI 06J141025B · SKODA 06J141025B · VW 06J141025B · VW 06J141031 · AUDI 06K141015F · SKODA 06K141015F · VW 06K141015F
Аналоги и совместимые артикулы
SACHS 3000950966 · STELLOX 07-01103-SX · SACHS 3000 950 966 · VALEO 826715 · VALEO 832414 · CLUTCHNUS MCK18189A · NPS V200G08 · MEC-DIESEL LK03758 · ZentParts Z40844 · AUDI 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165P · SKODA 02A141165P · VW 02A141165P · AUDI 02A141165R · SKODA 02A141165R · VW 02A141165R · VW 03G141031K · AUDI 06J141015 · SKODA 06J141015 · VW 06J141015 · AUDI 06J141015H · SKODA 06J141015H · VW 06J141015H · AUDI 06J141025B · SKODA 06J141025B · VW 06J141025B · VW 06J141031 · AUDI 06K141015F · SKODA 06K141015F · VW 06K141015F
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3760 00
| Артикул | 623 3760 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870368593 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 5 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 02A141165A |
| SKODA | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| AUDI | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 02A141165D |
| SKODA | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| AUDI | 02A141165P |
| SKODA | 02A141165P |
| VW | 02A141165P |
| AUDI | 02A141165R |
| SKODA | 02A141165R |
| VW | 02A141165R |
| VW | 03G141031K |
| AUDI | 06J141015 |
| SKODA | 06J141015 |
| VW | 06J141015 |
| AUDI | 06J141015H |
| SKODA | 06J141015H |
| VW | 06J141015H |
| AUDI | 06J141025B |
| SKODA | 06J141025B |
| VW | 06J141025B |
| VW | 06J141031 |
| AUDI | 06K141015F |
| SKODA | 06K141015F |
| VW | 06K141015F |


