OEM номера
AUDI 02A141165A · SEAT 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SEAT 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165P · SEAT 02A141165P · SKODA 02A141165P · VW 02A141165P · AUDI 02A141165R · SEAT 02A141165R · SKODA 02A141165R · VW 02A141165R · AUDI 04B141015 · SEAT 04B141015 · SKODA 04B141015 · VW 04B141015 · AUDI 04B141025 · SEAT 04B141025 · SKODA 04B141025 · VW 04B141025 · AUDI 04B141031 · SEAT 04B141031 · SKODA 04B141031 · VW 04B141031
Аналоги и совместимые артикулы
SACHS 3000950691 · SACHS 3000951629 · VALEO 832271 · VALEO 832545 · SACHS 3000 951 629 · VALEO 832545 · KAWE 963150 · National CK10423 · BORG & BECK HK2632 · CLUTCHNUS MCK18242 · NPS V200G03 · MDR EXE-VWK2171 · EXEDY VWK2171 · RYMEC JT1897 · IAP QUALITY PARTS 201-50050P · MEC-DIESEL VA832271 · Burig B0C10061 · AUDI 02A141165A · SEAT 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SEAT 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165P · SEAT 02A141165P · SKODA 02A141165P · VW 02A141165P · AUDI 02A141165R · SEAT 02A141165R · SKODA 02A141165R · VW 02A141165R · AUDI 04B141015 · SEAT 04B141015 · SKODA 04B141015 · VW 04B141015 · AUDI 04B141025 · SEAT 04B141025 · SKODA 04B141025 · VW 04B141025 · AUDI 04B141031 · SEAT 04B141031 · SKODA 04B141031
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3733 00
| Артикул | 623 3733 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870602949 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.18 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 02A141165A |
| SEAT | 02A141165A |
| SKODA | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| AUDI | 02A141165B |
| SEAT | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 02A141165D |
| SEAT | 02A141165D |
| SKODA | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| AUDI | 02A141165P |
| SEAT | 02A141165P |
| SKODA | 02A141165P |
| VW | 02A141165P |
| AUDI | 02A141165R |
| SEAT | 02A141165R |
| SKODA | 02A141165R |
| VW | 02A141165R |
| AUDI | 04B141015 |
| SEAT | 04B141015 |
| SKODA | 04B141015 |
| VW | 04B141015 |
| AUDI | 04B141025 |
| SEAT | 04B141025 |
| SKODA | 04B141025 |
| VW | 04B141025 |
| AUDI | 04B141031 |
| SEAT | 04B141031 |
| SKODA | 04B141031 |
| VW | 04B141031 |

