OEM номера
SEAT 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · SEAT 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · SEAT 02A141165P · SKODA 02A141165P · VW 02A141165P · SEAT 02A141165R · SKODA 02A141165R · VW 02A141165R · VW 03G141025E · VW 03G141031K · SEAT 03L141015P · SKODA 03L141015P · VW 03L141025K
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277960 · SACHS 3000951120 · VALEO 832545 · TRIPLE FIVE FD014801A0 · Omnicraft HAMJ7L596KVAA · STELLOX 07-01249-SX · Omnicraft 2277960 · SACHS 3000 950 757 · VALEO 832271 · BORG & BECK HK2821 · NPS V200G08 · EXEDY SKK2005 · IMEX IMX VW04B141031 · MEC-DIESEL LK03745 · SEAT 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · SEAT 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · SEAT 02A141165P · SKODA 02A141165P · VW 02A141165P · SEAT 02A141165R · SKODA 02A141165R · VW 02A141165R · VW 03G141025E · VW 03G141031K · SEAT 03L141015P · SKODA 03L141015P · VW 03L141025K
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3710 00
| Артикул | 623 3710 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870145897 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 5.23 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| SEAT | 02A141165A |
| SKODA | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| SEAT | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| SEAT | 02A141165D |
| SKODA | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| SEAT | 02A141165P |
| SKODA | 02A141165P |
| VW | 02A141165P |
| SEAT | 02A141165R |
| SKODA | 02A141165R |
| VW | 02A141165R |
| VW | 03G141025E |
| VW | 03G141031K |
| SEAT | 03L141015P |
| SKODA | 03L141015P |
| VW | 03L141025K |


