OEM номера
AUDI 02A141165A · SEAT 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SEAT 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165P · SEAT 02A141165P · SKODA 02A141165P · VW 02A141165P · AUDI 02A141165R · SEAT 02A141165R · SKODA 02A141165R · VW 02A141165R · AUDI 03L141031S · SEAT 03L141031S · SKODA 03L141031S · VW 03L141031S · AUDI 04L141015F · SEAT 04L141015F · VW 04L141015F · AUDI 04L141015K · SEAT 04L141015K · VW 04L141015K · AUDI 04L141016 · SEAT 04L141016 · SKODA 04L141016 · VW 04L141016 · AUDI 04L141025G · SEAT 04L141025G · VW 04L141025G · AUDI 04L141031C · SEAT 04L141031C · SKODA 04L141031C · VW 04L141031C
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277766 · SACHS 3000970073 · TRIPLE FIVE FD014131A0 · Omnicraft HAMJ7L596HUAA · Omnicraft 2277766 · SACHS 3000 970 073 · VALEO 832261 · KAWE 963064 · BORG & BECK HK2802 · NPS V200G08 · EXEDY VWK2152 · RIDEX 479C0952 · IMEX IMX VW04B141031 · RYMEC JT1787 · MEC-DIESEL LK03739 · AUDI 02A141165A · SEAT 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SEAT 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165P · SEAT 02A141165P · SKODA 02A141165P · VW 02A141165P · AUDI 02A141165R · SEAT 02A141165R · SKODA 02A141165R · VW 02A141165R · AUDI 03L141031S · SEAT 03L141031S · SKODA 03L141031S · VW 03L141031S · AUDI 04L141015F · SEAT 04L141015F · VW 04L141015F · AUDI 04L141015K · SEAT 04L141015K · VW 04L141015K · AUDI 04L141016 · SEAT 04L141016 · SKODA 04L141016 · VW 04L141016 · AUDI 04L141025G · SEAT 04L141025G
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3614 00
| Артикул | 623 3614 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870116071 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 4.72 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 02A141165A |
| SEAT | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| AUDI | 02A141165B |
| SEAT | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 02A141165D |
| SEAT | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| AUDI | 02A141165P |
| SEAT | 02A141165P |
| SKODA | 02A141165P |
| VW | 02A141165P |
| AUDI | 02A141165R |
| SEAT | 02A141165R |
| SKODA | 02A141165R |
| VW | 02A141165R |
| AUDI | 03L141031S |
| SEAT | 03L141031S |
| SKODA | 03L141031S |
| VW | 03L141031S |
| AUDI | 04L141015F |
| SEAT | 04L141015F |
| VW | 04L141015F |
| AUDI | 04L141015K |
| SEAT | 04L141015K |
| VW | 04L141015K |
| AUDI | 04L141016 |
| SEAT | 04L141016 |
| SKODA | 04L141016 |
| VW | 04L141016 |
| AUDI | 04L141025G |
| SEAT | 04L141025G |
| VW | 04L141025G |
| AUDI | 04L141031C |
| SEAT | 04L141031C |
| SKODA | 04L141031C |
| VW | 04L141031C |


