OEM номера
SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · SKODA 02A141165E · VW 02A141165E · SEAT 02A141165G · SKODA 02A141165G · VW 02A141165G · SEAT 02A141165M · SKODA 02A141165M · VW 02A141165M · SKODA 03L141016J · SEAT 03L141025Q · SKODA 03L141025Q · VW 03L141025Q · VW 03L141032 · SEAT 03L141032A · SKODA 03L141032A · VW 03L141032A · SEAT 03L141032G · SKODA 03L141032G · VW 03L141032G
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2278127 · SACHS 3000950734 · SCHAEFFLER GRUPPE 6233534000 · VALEO 832394 · TRIPLE FIVE 8660004305 · BLUE PRINT ADV1830120 · TRIPLE FIVE FD012221A0 · Omnicraft HAMJ7L596CTAA · BORG & BECK HK2632 · Schaeffler LuK L014230G7700 · TRIPLE FIVE RM013341A0 · EXEDY VWK2113 · MAPA 008228300 · STATIM 100.977 · Oyodo 10S9038-OYO · MTR 12129306 · NK 1347176 · KRAFT AUTOMOTIVE 1610251 · EUROREPAR 1680367180 · EUROREPAR 1682243880 · Omnicraft 2278127 · PROFIT 2525-1166 · SACHS 3000 950 734 · RIDEX 479C0315 · VALEO 832394 · VALEO 877394 · KAWE 962804 · BLUE PRINT ADV1830120 · MDR AIS-KEVW12 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1512 · National CK10208 · OPEN PARTS CLK9254.03 · COMLINE ECK414 · MDR EXE-VWK2113 · BORG & BECK HK2632 · RYMEC JT1720 · DENCKERMANN K100157 · AISIN KE-VW12 · LUCAS LKCA600110 · CLUTCHNUS MCK18181 · MECARM MK10238 · PATRON PCE0069 · QUINTON HAZELL QKT4216AF · DIAMAX T5144K3 · Technika TKA810110 · TQ TQ-SK0192 · VAICO V10-6709 · NPS V200G09
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3534 00
| Артикул | 623 3534 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108896339 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 6.82 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| SKODA | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| SEAT | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| SKODA | 02A141165E |
| VW | 02A141165E |
| SEAT | 02A141165G |
| SKODA | 02A141165G |
| VW | 02A141165G |
| SEAT | 02A141165M |
| SKODA | 02A141165M |
| VW | 02A141165M |
| SKODA | 03L141016J |
| SEAT | 03L141025Q |
| SKODA | 03L141025Q |
| VW | 03L141025Q |
| VW | 03L141032 |
| SEAT | 03L141032A |
| SKODA | 03L141032A |
| VW | 03L141032A |
| SEAT | 03L141032G |
| SKODA | 03L141032G |
| VW | 03L141032G |

