OEM номера
AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · AUDI 03G141031J · AUDI 03G141031M · AUDI 03G141117B · AUDI 06B141031E · AUDI 06B141031L · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Аналоги и совместимые артикулы
SACHS 3000970005 · TRIPLE FIVE 8660001073 · TRIPLE FIVE RM012471A0 · MAPA 005228200 · SACHS 3000 970 005 · VALEO 826732 · KAWE 962240 · BLUE PRINT ADV183081 · EXEDY AUK2027 · MDR EXE-AUK2027 · BORG & BECK HK2163 · RYMEC JT1499 · AISIN KE-VW40 · QUINTON HAZELL QKT2813AF · MOTAQUIP VCU483 · KRAFTTECH W05228C · WILMINK GROUP WG2235919 · RIDEX 479C0459 · MGA EK6382 · MEC-DIESEL LK03681 · AUDI 012141165A · AUDI 012141165B · AUDI 012141165C · AUDI 012141165D · AUDI 012141165E · AUDI 013141165 · AUDI 01E141165A · AUDI 01E141165B · AUDI 01E141165D · AUDI 03G141031J · AUDI 03G141031M · AUDI 03G141117B · AUDI 06B141031E · AUDI 06B141031L · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3309 00
| Артикул | 623 3309 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108609922 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 5.36 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| AUDI | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| AUDI | 03G141031J |
| AUDI | 03G141031M |
| AUDI | 03G141117B |
| AUDI | 06B141031E |
| AUDI | 06B141031L |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B4198165A |


