OEM номера
AUDI 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165E · SKODA 02A141165E · VW 02A141165E · AUDI 02A141165G · SEAT 02A141165G · SKODA 02A141165G · VW 02A141165G · AUDI 02A141165M · SEAT 02A141165M · SKODA 02A141165M · VW 02A141165M · VW (FAW) 02A141165M · VW 03G141031K · AUDI 06J141015 · SEAT 06J141015 · SKODA 06J141015 · VW 06J141015 · AUDI 06J141015B · VW 06J141015B · AUDI 06J141015H · SEAT 06J141015H · SKODA 06J141015H · VW 06J141015H · AUDI 06J141025B · SEAT 06J141025B · SKODA 06J141025B · VW 06J141025B · VW 06J141031 · SEAT 06K141015 · AUDI 06K141015F · SKODA 06K141015F · VW 06K141015F
Аналоги и совместимые артикулы
Omnicraft 2277635 · SACHS 3000951614 · SACHS 3000951847 · VALEO 948162 · TRIPLE FIVE FD013571A0 · Omnicraft HAMJ7L596GFAA · TRIPLE FIVE R524MK · STELLOX 07-01274-SX · NK 1347181 · Omnicraft 2277635 · PROFIT 2525-1181 · SACHS 3000 951 614 · VALEO 826715 · VALEO 832414 · KAWE 962677 · BLUE PRINT ADBP300037 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1483 · MDR EXE-VWK2119 · NEXUS F1W059NX · BORG & BECK HK2377 · CLUTCHNUS MCK18189A · QUINTON HAZELL QKT2955AF · NPS V200G03 · MOTAQUIP VCU571 · EXEDY VWK2119 · WILMINK GROUP WG2232851 · WESTLAKE WVW151ZT · National CK10449 · TRIALLI FR 1825 · AISIN KE-VG41 · UniClutch UC0824100 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · UniClutch UCFK08279-A-001 · MEC-DIESEL LK03647 · Burig B0C10424 · AUDI 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165E · SKODA 02A141165E
Совместимые автомобили
AUDI: A3 (8P1), A3 Kabriolett (8P7), A3 Sportback (8PA), TT (8J3), TT Roadster (8J9) · SEAT: ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), LEON (5F1), LEON SC (5F5) · SKODA: OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3), OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6), SUPERB II (3T4) · SKODA (SVW): OCTAVIA Luukpära (913), SUPERB (374) · VW: BEETLE Kabriolett (5C7, 5C8), CC B7 (358), GOLF VI (5K1), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), PASSAT ALLTRACK B7 (365) · VW (FAW): MAGOTAN (B6, 9X2), SAGITAR (9L2)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3227 00
| Артикул | 623 3227 00 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108537584 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 5 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 02A141165A |
| SKODA | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| AUDI | 02A141165B |
| SEAT | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 02A141165D |
| SKODA | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| AUDI | 02A141165E |
| SKODA | 02A141165E |
| VW | 02A141165E |
| AUDI | 02A141165G |
| SEAT | 02A141165G |
| SKODA | 02A141165G |
| VW | 02A141165G |
| AUDI | 02A141165M |
| SEAT | 02A141165M |
| SKODA | 02A141165M |
| VW | 02A141165M |
| VW (FAW) | 02A141165M |
| VW | 03G141031K |
| AUDI | 06J141015 |
| SEAT | 06J141015 |
| SKODA | 06J141015 |
| VW | 06J141015 |
| AUDI | 06J141015B |
| VW | 06J141015B |
| AUDI | 06J141015H |
| SEAT | 06J141015H |
| SKODA | 06J141015H |
| VW | 06J141015H |
| AUDI | 06J141025B |
| SEAT | 06J141025B |
| SKODA | 06J141025B |
| VW | 06J141025B |
| VW | 06J141031 |
| SEAT | 06K141015 |
| AUDI | 06K141015F |
| SKODA | 06K141015F |
| VW | 06K141015F |


