OEM номера
FORD 1131873 · FORD 1139658 · FORD 1307950 · FORD 1354392 · FORD 1354394 · FORD 1S417540DB · FORD 1S417540DC · FORD 1S417550DA · FORD 1S417550DB · FORD 1S417563DB · FORD 3S417540F1A · FORD 3S417550F1A · FORD RM1S417540DC · FORD RM3S417540F1A
Аналоги и совместимые артикулы
TRIPLE FIVE 1423E3302 · TRIPLE FIVE 1423E3306 · TRIPLE FIVE 1423E3307 · TRIPLE FIVE 1623E3307 · SACHS 3000951796 · SACHS 3000970110 · VALEO 826491 · TRIPLE FIVE 8660001134 · BORG & BECK KT90073 · Schaeffler LuK L014230E3302 · Schaeffler LuK L014230E3306 · Schaeffler LuK L014230E3307 · TRIPLE FIVE L014230E3307 · TRIPLE FIVE L016230E3307 · TRIPLE FIVE R395MK · TRIPLE FIVE RM013061A0 · MAPA 012228909 · NK 132589 · PROFIT 2525-1104 · SACHS 3000 951 796 · ASAM AUTOMOTIVE 80192 · VALEO 826491 · KAWE 961903 · BLUE PRINT ADBP300028 · MDR AIS-KEFO25 · National CK9822 · OPEN PARTS CLK9137.02 · COMLINE ECK161 · COMLINE ECK213F · COMLINE ECK239 · MDR EXE-FMS2104 · NEXUS F1G074NX · EXEDY FMS2104 · BORG & BECK HK7863 · RYMEC JT1103 · DENCKERMANN K100082 · DENCKERMANN K100684 · AISIN KE-FO25R · BSF KE1581 · PROCODIS FRANCE KTE848 · LUCAS LKCA640093S · CLUTCHNUS MCK31130 · CLUTCHNUS MCK3147 · CLUTCHNUS MCK3170 · MECARM MK40007 · MECARM MK9677D · QUINTON HAZELL QKT2514AF · FERRON TOP04790092
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 3124 09
| Артикул | 623 3124 09 |
| Бренд | Schaeffler LuK |
| Группа товаров | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108235732 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 5.01 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Justeerimine | koos automaatse korrigeerimisega |
| FORD | 1131873 |
| FORD | 1139658 |
| FORD | 1307950 |
| FORD | 1354392 |
| FORD | 1354394 |
| FORD | 1S417540DB |
| FORD | 1S417540DC |
| FORD | 1S417550DA |
| FORD | 1S417550DB |
| FORD | 1S417563DB |
| FORD | 3S417540F1A |
| FORD | 3S417550F1A |
| FORD | RM1S417540DC |
| FORD | RM3S417540F1A |


