OEM номера
CHRYSLER 05118722AA · AUDI 2D0407183 · VW 2D0407183 · AUDI 2D0407183A · VW 2D0407183A · AUDI 2D0407183SK · SEAT 2D0407183SK · SKODA 2D0407183SK · VW 2D0407183SK · MERCEDES-BENZ 9013230085 · MERCEDES-BENZ 9013231185 · MERCEDES-BENZ A9013230085 · MERCEDES-BENZ A9013231185
Аналоги и совместимые артикулы
Metalcaucho 06098 · FEBI BILSTEIN 10875 · BILSTEIN 12224104 · CAUTEX 181080 · ORIGINAL IMPERIUM 32022 · ORIGINAL IMPERIUM 320222 · TALOSA 63-21651 · OCAP 8400133 · MOOG CHSB9584 · MONROE MK277 · KYB SM5445 · BBR Automotive 001-10-28914 · SWAG 10 54 0004 · SWAG 10 54 0005 · SWAG 10 55 0001 · FEBI BILSTEIN 10873 · FEBI BILSTEIN 10874 · FEBI BILSTEIN 10875 · FEBI BILSTEIN 109508 · STELLOX 12-17534-SX · DACO Germany 152300 · KAMOKA 209108 · ORIGINAL IMPERIUM 32022 · SWAG 33 10 0280 · 4U Autoparts 70601MR · 4U Autoparts 70602MR · 4U Autoparts 70603MR · OCAP 8400133 · NTY AD-ME-010 · DIAMAX B1149 · BSG BSG 60-700-003 · BSG BSG 60-700-004 · BORG & BECK BSM5180 · FIRST LINE FSM5180 · FAST FT12019 · FAST FT12090 · MDR GSP-530759S · RAPRO R54433 · TECDRIVE TCOU0059 · KAUTEK ME-SM006 · KAUTEK OP-BS113ST · A.Z. Meisterteile AZMT-42-060-1773 · ZentParts Z12296 · GATES SUS1335 · CHRYSLER 05118722AA · AUDI 2D0407183 · VW 2D0407183 · AUDI 2D0407183A
Совместимые автомобили
MERCEDES-BENZ: SPRINTER 2-t Buss (B901, B902), SPRINTER 2-t Kaubik (B901, B902), SPRINTER 2-t Platvorm veoauto/šassii (B901, B902), SPRINTER 3-t Buss (B903), SPRINTER 3-t Kaubik (B903) · VW: LT 28-35 II Buss (2DB, 2DE, 2DK), LT 28-46 II Kaubik (2DA, 2DD, 2DH), LT 28-46 II Platvorm veoauto/šassii (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM
Remondikomplekt, vedruamordi tugilaager GSP 530759S

| Артикул | 530759S |
| Бренд | GSP |
| Группа товаров | Remondikomplekt, vedruamordi tugilaager |
| EAN | 6920780866952 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.095 kg |
| CHRYSLER | 05118722AA |
| AUDI | 2D0407183 |
| VW | 2D0407183 |
| AUDI | 2D0407183A |
| VW | 2D0407183A |
| AUDI | 2D0407183SK |
| SEAT | 2D0407183SK |
| SKODA | 2D0407183SK |
| VW | 2D0407183SK |
| MERCEDES-BENZ | 9013230085 |
| MERCEDES-BENZ | 9013231185 |
| MERCEDES-BENZ | A9013230085 |
| MERCEDES-BENZ | A9013231185 |
