OEM номера
RENAULT 543200919R · NISSAN 54321JD00B · NISSAN 54321JG01B · NISSAN 54321JG02B · NISSAN 54325ED00A · NISSAN 54325ED02A · NISSAN 54325JE20B · NISSAN 54325JE21C
Аналоги и совместимые артикулы
FEBI BILSTEIN 109696 · BILSTEIN 12234134 · FEBI BILSTEIN 177214 · ORIGINAL IMPERIUM 32727 · LEMFÖRDER 3498701 · LEMFÖRDER 34988 01 · TALOSA 63-21135 · ORIGINAL IMPERIUM 71586 · ORIGINAL IMPERIUM 715862 · ORIGINAL IMPERIUM 71586C · ORIGINAL IMPERIUM 72413 · OCAP 8400101 · DELPHI BSJ10055 · FIRST LINE FSM5194 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J4421003 · SNR KB66804 · MOOG NISB10078 · KYB SM1546 · KYB SM2804 · KYB SM7238K · BBR Automotive 001-10-28917 · TEDGUM 00583863 · FEBI BILSTEIN 102287 · FEBI BILSTEIN 109594 · FEBI BILSTEIN 109696 · RIDEX 1180S0185 · STELLOX 12-37092-SX · MTR 12176335 · MTR 12176372 · FEBI BILSTEIN 177214 · AKRON-MALÒ 18477 · FEBI BILSTEIN 27459 · ORIGINAL IMPERIUM 32727C · SWAG 33 10 0265 · SWAG 33 10 6278 · FORMPART 41407031/K · AKRON-MALÒ 50247 · SWAG 60 92 7459 · METZGER AUTOTEILE 6490131 · METZGER AUTOTEILE 6490132 · METZGER AUTOTEILE 6490137 · METZGER AUTOTEILE 6490138 · METZGER AUTOTEILE 6490148 · NK 682206 · SWAG 82 10 2287 · OCAP 8400101 · BLUE PRINT ADBP800057 · BLUE PRINT ADBP800178
Совместимые автомобили
NISSAN: QASHQAI I (J10, NJ10), QASHQAI I VAN (J10), X-TRAIL II (T31) · RENAULT: KOLEOS I (HY_)
Remondikomplekt, vedruamordi tugilaager GSP 530661S

| Артикул | 530661S |
| Бренд | GSP |
| Группа товаров | Remondikomplekt, vedruamordi tugilaager |
| EAN | 6941436340978 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.095 kg |
| RENAULT | 543200919R |
| NISSAN | 54321JD00B |
| NISSAN | 54321JG01B |
| NISSAN | 54321JG02B |
| NISSAN | 54325ED00A |
| NISSAN | 54325ED02A |
| NISSAN | 54325JE20B |
| NISSAN | 54325JE21C |
