OEM номера
NISSAN 543204016R · NISSAN 54320JD00B · NISSAN 54320JG01B · NISSAN 54320JG02B · NISSAN 54325ED00A · NISSAN 54325ED02A · NISSAN 54325JE21C
Аналоги и совместимые артикулы
BILSTEIN 12234141 · FEBI BILSTEIN 171375 · ORIGINAL IMPERIUM 32726 · ORIGINAL IMPERIUM 327262 · LEMFÖRDER 3498601 · LEMFÖRDER 34989 01 · TALOSA 63-21134 · ORIGINAL IMPERIUM 71587 · OCAP 8400100 · DELPHI BSJ10056 · FIRST LINE FSM5195 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J4421004 · SNR KB66803 · MOOG NISB10079 · KYB SM1545 · KYB SM2803 · KYB SM7237K · BBR Automotive 001-10-28936 · FEBI BILSTEIN 102286 · STELLOX 12-17245-SX · MTR 12176248 · MTR 12176372 · FEBI BILSTEIN 171372 · FEBI BILSTEIN 171375 · FEBI BILSTEIN 177217 · AKRON-MALÒ 18477 · FEBI BILSTEIN 27459 · ORIGINAL IMPERIUM 32726C · SWAG 33 10 6210 · AKRON-MALÒ 50246 · SWAG 60 92 7459 · METZGER AUTOTEILE 6490131 · METZGER AUTOTEILE 6490132 · METZGER AUTOTEILE 6490137 · METZGER AUTOTEILE 6490138 · METZGER AUTOTEILE 6490148 · NK 682207 · SWAG 82 10 2286 · OCAP 8400100 · BLUE PRINT ADBP800056 · BLUE PRINT ADBP800058 · BLUE PRINT ADBP800246 · BLUE PRINT ADBP800313 · BLUE PRINT ADN180161 · DIAMAX B1002 · DIAMAX B1176 · COMLINE CTSM9141 · MILES DB31216
Совместимые автомобили
NISSAN: QASHQAI I (J10, NJ10), QASHQAI I VAN (J10), X-TRAIL II (T31) · RENAULT: KOLEOS I (HY_)
Remondikomplekt, vedruamordi tugilaager GSP 530660S

| Артикул | 530660S |
| Бренд | GSP |
| Группа товаров | Remondikomplekt, vedruamordi tugilaager |
| EAN | 6920780880606 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.095 kg |
| NISSAN | 543204016R |
| NISSAN | 54320JD00B |
| NISSAN | 54320JG01B |
| NISSAN | 54320JG02B |
| NISSAN | 54325ED00A |
| NISSAN | 54325ED02A |
| NISSAN | 54325JE21C |
