OEM номера
AUDI 059145737A · PORSCHE 059145737A · AUDI 059145834C · AUDI 059145834D
Аналоги и совместимые артикулы
BBR Automotive 001-10-27510 · GATES 09-0331 · GATES-SEA 09-0331 · Metalcaucho 09741 · KRAFTVOLL GERMANY 10032313 · TOPRAN 114 936 · vika 11451779101 · vika 11451782401 · MTR 12115261 · FARE SA 13278 · FARE-MX 13278 · MI.R.A. 16/4149 · ORIGINAL IMPERIUM 221970 · METZGER AUTOTEILE 2400294 · ESEN SKV 24SKV034 · IBRAS 27165 · NIFEA 27165 · SASIC 3336301 · OSSCA 41029 · WE PARTS 431820213 · SIDAT 500369 · FISPA 500369 · TRICLO 522820 · MOTAIR TURBO 580209 · MAXGEAR 68-0103 · BE TURBO 700251 · CAUTEX 757336 · BUGIAD 86626 · GATES 90331 · MEAT & DORIA 96368 · SEIM 981078 · BOGAP A1711122 · BOGAP A1711123 · GOOM AH-0192 · Aslyx AS-594200 · at autoteile germany AT20548 · BORG & BECK BTH1630 · THERMOTEC DCW180TT · FIRST LINE FTH1630 · BTS Turbo L980807 · TURBO-MOT LLS915200 · MEHA AUTOMOTIVE MH55425 · PREXAparts P126215 · PLYOM P757336 · RAPRO R25451 · STC T409741 · VAICO V10-3756 · YSPARTS YS-TIH0009H
Совместимые автомобили
AUDI: A4 Allroad B8 (8KH), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Kabriolett (8HE), A4 B8 (8K2) · PORSCHE: MACAN (95B)
Laadimisõhu voolik KAMOKA 7910575
| Артикул | 7910575 |
| Бренд | KAMOKA |
| Группа товаров | Laadimisõhu voolik |
| EAN | 5902473784034 |
| Вес | 0.113 kg |
| OE-numbri jaoks | 059145737A |
| AUDI | 059145737A |
| PORSCHE | 059145737A |
| AUDI | 059145834C |
| AUDI | 059145834D |
