OEM номера
VW 035 121 113 A · VW 035 121 113 B · VW 067 121 113 · VW 069 121 113 · VW 069 121 113 A · VOLVO 272246 · VOLVO 272246-0 · VOLVO 3273728
Аналоги и совместимые артикулы
EPS 1.880.256S · VEMO 15-99-1985-1 · BEHR 2.088.87 · BEHR 2.095.87 · BEHR 2.114.87 · BEHR 2.114.87.312 · MTE-THOMSON 229.87 · MOTORAD 247-88 · BorgWarner (Wahler) 4088.87D · BorgWarner (Wahler) 4114.87 · BorgWarner (Wahler) 4116.87 · BorgWarner (Wahler) 4116.87D1 · KW 580 256S · ANGLI 5968.87/J · FACET 7.8047 · FACET 7.8256S · INTERMOTOR 75036 · VALEO 820063 · Alfa e-Parts AF10710 · QUINTON HAZELL QTH206K · CALORSTAT by Vernet TH5968.87J · BEHR TX 25 87D · MAHLE TX2587D · ABAKUS 053-025-0006 · TOPRAN 101 522 · DT Spare Parts 11.14026 · FEBI BILSTEIN 17896 · FEBI BILSTEIN 17916 · FEBI BILSTEIN 18278 · FEBI BILSTEIN 18280 · WXQP 220051 · SWAG 30 91 8278 · SWAG 30 91 8280 · SWAG 32 91 7896 · SWAG 32 91 7916 · WXQP 320699 · WXQP 321433 · ERA 350158 · MAGNETI MARELLI 352317002370 · MAGNETI MARELLI 359001200200 · METZGER AUTOTEILE 4006067 · AIC 51179 · AIC 51179 · 4U Autoparts 62115VV · VALEO 820063 · TRISCAN 8620 2588 · TRISCAN 8620 2591 · SASIC 9000335
Совместимые автомобили
AUDI: 100 C2 Avant (435, 436), 100 C2 Sedaan (431, 433, 434), 100 C3 Avant (445, 446), 100 C3 Sedaan (443, 444), 100 C4 Avant (4A5) · VOLVO: 850 (854), 850 Universaal (855), S70 (874), S80 I (184), V70 I (875, 876) · VW: CRAFTER 30-35 Buss (2E_), CRAFTER 30-50 Kaubik (2E_), CRAFTER 30-50 Platvorm veoauto/šassii (2F_), LT 28-35 II Buss (2DB, 2DE, 2DK), LT 28-46 II Kaubik (2DA, 2DD, 2DH)
Termostaat, Jahutusvedelik FAE 5302687

| Артикул | 5302687 |
| Бренд | FAE |
| Группа товаров | Termostaat, Jahutusvedelik |
| EAN | 8435050627693 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.127 kg |
| Avamistemperatuur (°C) | 87 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos tihenditega |
| Kliimatsoonid | mõõduka kliimavööndi jaoks |
| VW | 035 121 113 A |
| VW | 035 121 113 B |
| VW | 067 121 113 |
| VW | 069 121 113 |
| VW | 069 121 113 A |
| VOLVO | 272246 |
| VOLVO | 272246-0 |
| VOLVO | 3273728 |
