OEM номера
AUDI 057 115 433 A · VW 057 115 433 A · AUDI 57 115 433 A · VW 57 115 433 A
Аналоги и совместимые артикулы
ZPY 057 115 433A · vika 11151790601 · vika 11151790701 · TOPRAN 119 099 · ASHIKA 160-00-067 · JAPKO 160067 · 4U Autoparts 16480VV · FEBI BILSTEIN 185726 · METZGER AUTOTEILE 2370036 · MI.R.A. 28/2314 · INTFRADIS 2968 · TRICLO 312467 · FARE SA 32930 · FARE-MX 32930 · FARE-CO 32930 · FARE-RCH 32930 · Metalcaucho 38845 · Frankberg 5481FB0016985 · OSSCA 64922 · CAUTEX 771493 · 3RG 84727 · BLUE PRINT ADBP990033 · alp ALP-006324 · Aslyx AS-535856 · NTY CCL-AU-021 · JAPANPARTS FOC-067 · PEMEBLA JAPFOC-067 · GOOM OFC-0035 · PLYOM P771493 · QUINTON HAZELL QOC1055 · STC T438845 · VAICO V10-4018 · TOPRAN 119 099 · METZGER AUTOTEILE 2370036 · FEBI BILSTEIN 185726 · BLUE PRINT ADBP990033 · WILMINK GROUP WG2358380 · WILMINK GROUP WG2357394 · KAMOKA 7270002 · ESEN SKV 31SKV404 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J1390811 · AUDI 057 115 433 A · VW 057 115 433 A · AUDI 57 115 433 A · VW 57 115 433 A
Совместимые автомобили
AUDI: A4 Allroad B8 (8KH), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Kabriolett (8HE), A4 B8 (8K2) · VW: PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), TOUAREG (7P5, 7P6), TOUAREG VAN (7P5)
Kate, õlifiltrikonsool MAXGEAR 28-0742

| Артикул | 28-0742 |
| Бренд | MAXGEAR |
| Группа товаров | Kate, õlifiltrikonsool |
| EAN | 5905141967395 |
| Вес | 0.2 kg |
| Kõrgus (mm) | 90, 2 |
| Võtmekaugus | 32 |
| Välisläbimõõt [mm] | 96 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos rõngastihendiga |
| AUDI | 057 115 433 A |
| VW | 057 115 433 A |
| AUDI | 57 115 433 A |
| VW | 57 115 433 A |
