OEM номера
AUDI 06A 198 012 · SEAT 06A 198 012 · SKODA 06A 198 012 · VW 06A 198 012 · CUPRA 06A 198 012
Аналоги и совместимые артикулы
VICTOR REINZ 02-31280-01 · GOETZE 21-28925-20/0 · CORTECO 418590 · CORTECO 418590P · CORTECO 418591P · ELWIS ROYAL 9856022 · PAYEN CY980 · GLASER D32239 · GLASER D32239-00 · BGA HK2734 · BGA HK3548H · VICTOR REINZ 02-31280-01 · RIDEX 319G0024 · CORTECO 418590P · AJUSA 52139900 · TRISCAN 598-85114 · TRISCAN 598-8594 · ELWIS ROYAL 9856022 · Autopumps UK AHSW980 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-022-1041 · PAYEN CY980 · GLASER D32239-00 · BGA HK2734 · BGA HK3548H · FAI AutoParts HS1009 · MOTIVE HSW980 · METAL LEVE J&RS-9356/4 · MAHLE JS0700140/4 · PATRON PG1-2049 · Stark SKGSC-0510027 · MEC-DIESEL T8000136 · WILMINK GROUP WG1001280 · WILMINK GROUP WG1085325 · WILMINK GROUP WG1102633 · WILMINK GROUP WG1176817 · WILMINK GROUP WG1229841 · WILMINK GROUP WG1453408 · WILMINK GROUP WG2133111 · WILMINK GROUP WG2133112 · WILMINK GROUP WG1762031 · WILMINK GROUP WG1761833 · KAMOKA 8706643 · MEC-DIESEL T8000136 · Dr.Motor Automotive DRM21287SL · AUDI 06A 198 012 · SEAT 06A 198 012 · SKODA 06A 198 012 · VW 06A 198 012
Tihendikomplekt, silindripea ELRING 530.590
| Артикул | 530.590 |
| Бренд | ELRING |
| Группа товаров | Tihendikomplekt, silindripea |
| EAN | 4041248033500 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 0.49 kg |
| Installatsioonijämedus (mm) | 1, 2 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos klapihülsitihendusega |
| lisaks vajatav toode (tootekood) | 804.870 |
| Kauba tariifne kood | 8484900000 |
| AUDI | 06A 198 012 |
| SEAT | 06A 198 012 |
| SKODA | 06A 198 012 |
| VW | 06A 198 012 |
| CUPRA | 06A 198 012 |

