OEM номера
SUBARU 23610-AC040 · SUBARU 26300-AE02A · SUBARU 26300-AE02C · SUBARU 26300-AE060 · SUBARU 26300-AE061 · SUBARU 26300-AG01A · SUBARU 26300-FE010 · SUBARU 26300-FE011 · SUBARU 26300-FE040 · SUBARU 26300-SA000 · SUBARU 26300-SA001 · SUBARU 26310-AC040 · SUBARU 26310-AC041 · TOYOTA SU003-00586
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 0 986 478 977 · BREMBO 09.9077.10 · BREMBO 09.9077.11 · BREMBO 09.9077.1X · A.B.S. 17020 · sbs 1815204412 · sbs 1815314412 · VALEO 197775 · NK 204412 · ATE 24.0124-0196.1 · AP 25223 E · AP 25223 V · AP 25223 X · NK 314412 · ZIMMERMANN 530.2458.20 · ZIMMERMANN 530.2458.53 · JURID 562677JC · EUROBRAKE 5815204412 · EUROBRAKE 5815314412 · REMSA 6816.10 · ROADHOUSE 6816.10 · ICER 78BD2630-2 · HELLA PAGID 8DD 355 112-051 · FTE 9072183 · TEXTAR 92139500 · fri.tech. BD0667 · DELPHI BG3413 · BRECO BS 8444 · FTE BS5165 · BRECO BV 8444 · ABE C37013ABE · FERODO DDF1175 · FERODO DDF1175C · TRW DF4104 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J3307015 · RAICAM RD00758 · PILENGA V408 · BOSCH 0 986 478 977 · FEBI BILSTEIN 108400 · A.B.S. 17020 · sbs 1815204412 · sbs 1815314412 · MASTER-SPORT GERMANY 202401960 · MASTER-SPORT GERMANY 202421960 · NK 204412 · MASTER-SPORT GERMANY 24012401961-PCS-MS · MASTER-SPORT GERMANY 24012401961-SET-MS · MASTER-SPORT GERMANY 24012401961PR-PCS-MS
Совместимые автомобили
SCION: FR-S Kupee · SUBARU: BRZ (ZC6), BRZ (ZD8), FORESTER (SF_), FORESTER (SG_), FORESTER (SH_) · TOYOTA: GR 86 Kupee (ZN8), GT 86 Kupee (ZN6_)
Piduriketas ZIMMERMANN 530.2458.52

| Артикул | 530.2458.52 |
| Бренд | ZIMMERMANN |
| Группа товаров | Piduriketas |
| EAN | 4250238751274 |
| Вес | 7.6 kg |
| Veljeaukude hulk | 5 |
| Kontrolltähistus | ECE R90 APPROVED |
| Kõrgus (mm) | 56 |
| Kaal (kg) | 7, 6 |
| Piduriketta liik | perforeeritud |
| Piduriketta liik | sisemine õhutus |
| Pidurikettajämedus [mm] | 24 |
| Miinimumjämedus (mm) | 22 |
| Puurpilt/auguarv | 7/5 |
| Välisläbimõõt [mm] | 293 |
| Tsentri läbimõõt (mm) | 58 |
| Ava Ø (mm) | 100 |
| Pealispind | kaetud |
| SUBARU | 23610-AC040 |
| SUBARU | 26300-AE02A |
| SUBARU | 26300-AE02C |
| SUBARU | 26300-AE060 |
| SUBARU | 26300-AE061 |
| SUBARU | 26300-AG01A |
| SUBARU | 26300-FE010 |
| SUBARU | 26300-FE011 |
| SUBARU | 26300-FE040 |
| SUBARU | 26300-SA000 |
| SUBARU | 26300-SA001 |
| SUBARU | 26310-AC040 |
| SUBARU | 26310-AC041 |
| TOYOTA | SU003-00586 |
