OEM номера
FORD 1760659 · FORD 1761082 · FORD 1765052 · FORD 1766164 · FORD 1807611 · FORD 1844732 · FORD 2247872 · FORD 2272856 · FORD 2429662 · FORD CM5G6B651EA · FORD CM5G6K245AB · FORD CM5G6K245EB · FORD CM5G6K245GA · FORD CM5G6K245GB · FORD CM5G8501FA · FORD CM5G8591AA · FORD CM5Z6268A · FORD E3BG6K288AA · FORD JX6G6B651BA
Аналоги и совместимые артикулы
GATES 788313334 · GATES 788313395 · TRISCAN 8647160503 · CONTINENTAL CTAM CT1211WP1 · GK K980795B · DAYCO KBIOWP020 · GATES KP1T359HOB · GATES KP3T359HOB · HEPU PK02611 · QUINTON HAZELL QBPK9310 · SKF VKMC04229 · WILMINK GROUP WG2112185 · WILMINK GROUP WG2113305 · OE-FIT Schäferbartho 300 06 421 03 42 · KLAXCAR FRANCE 40677z · OPTIBELT KT 1739 W1 · KLAXCAR FRANCE 40677z · SYNCRONIX SY2101211PE PRO · ORIGINAL Schäferbart 300 06 408 01 11 · RUVILLE 5503721 · TRISCAN 8647 160503 · CONTINENTAL CTAM CT1211WP1 · CONTINENTAL CTAM CT1211WP2PRO · Saleri SIL K1PA1584 · GK K980795B · GATES KP1T359HOB · HEPU PK02611 · Stark SKWPT-0750448 · FAI AutoParts TBK551-6622 · VAICO V25-50029 · AUTOKIT 04.5351PA · HUTCHINSON KHBO 02WP376 · TRISCAN 8647 16025 · MOVIS ASTK1162PA · OPTIBELT KT 1739W1 · REPKIT RKTK1162PA · GATES KP2T359HOB · GATES KP3T359HOB-1 · GATES KP3T359HOB · TRISCAN 8647 16025C · VAICO V25-3148 · VAICO V25-3224 · HEPU K62590 · DOLZ KD177IO · SNR KDP452.290 · GGT KPA20177IO · LUCAS LKP223 · SKF VKMC 04229
Совместимые автомобили
FORD: B-MAX (JK), B-MAX Van (JK), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), C-MAX II Van, ECOSPORT · FORD (CHANGAN): ECOSPORT, FIESTA Luukpära, FOCUS Luukpära, FOCUS Sedaan · FORD AUSTRALIA: ECOSPORT (BK, BL), FIESTA Luukpära (WZ)
Veepump + hammasrihmakomplekt Schaeffler INA 530 0700 30
| Артикул | 530070030 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Veepump + hammasrihmakomplekt |
| EAN | 4014870562137 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.11 kg |
| Hammastehulk 1 | 116 |
| Hammastehulk 2 | 46 |
| Laius 1 (mm) | 16 |
| Laius 2 (mm) | 10 |
| Rihmade arv | 2 |
| FORD | 1760659 |
| FORD | 1761082 |
| FORD | 1765052 |
| FORD | 1766164 |
| FORD | 1807611 |
| FORD | 1844732 |
| FORD | 2247872 |
| FORD | 2272856 |
| FORD | 2429662 |
| FORD | CM5G6B651EA |
| FORD | CM5G6K245AB |
| FORD | CM5G6K245EB |
| FORD | CM5G6K245GA |
| FORD | CM5G6K245GB |
| FORD | CM5G8501FA |
| FORD | CM5G8591AA |
| FORD | CM5Z6268A |
| FORD | E3BG6K288AA |
| FORD | JX6G6B651BA |

