OEM номера
AUDI 036109244K · SEAT 036109244K · SKODA 036109244K · VW 036109244K · AUDI 038109244P · SEAT 038109244P · SKODA 038109244P · VW 038109244P · AUDI 03L109244D · SEAT 03L109244D · SKODA 03L109244D · VW 03L109244D · AUDI 03L109244G · SEAT 03L109244G · SKODA 03L109244G · VW 03L109244G · AUDI 03L109244H · SEAT 03L109244H · SKODA 03L109244H · VW 03L109244H · AUDI 03L109244K · SEAT 03L109244K · SKODA 03L109244K · VW 03L109244K · AUDI 04L109119 · SEAT 04L109119 · SKODA 04L109119 · VW 04L109119 · AUDI 04L109119A · SEAT 04L109119A · SKODA 04L109119A · VW 04L109119A · AUDI 04L109119B · SEAT 04L109119B · SKODA 04L109119B · VW 04L109119B · AUDI 04L109119C · SEAT 04L109119C · SKODA 04L109119C · VW 04L109119C · AUDI 04L109119D · SEAT 04L109119D · SKODA 04L109119D · VW 04L109119D · AUDI 04L109119F · SEAT 04L109119F · SKODA 04L109119F · VW 04L109119F · AUDI 04L109119G · SEAT 04L109119G
Аналоги и совместимые артикулы
GATES K015678XS · GATES KP15678XS1 · DEXWAL MOBIDEX 03-1431 · AUTOKIT 04.5477PA2 · 4U Autoparts 31747VV · METZGER AUTOTEILE 4007028 · RUVILLE 5504982 · TRISCAN 8647 290512 · MOVIS ASTK1288PA2 · CONTINENTAL CTAM CT1168WP3 · FLENNOR FP04567V · Saleri SIL K2PA1566V · HEPU K62600 · GK K980316C · OPTIBELT KT 1734 W1 · DAYCO KTBWP11920 · HEPU PK06692 · REPKIT RKTK1288PA2 · VAICO V10-50099 · SKF VKMC 01277 · WILMINK GROUP WG2270966 · PROCODIS FRANCE KPE3124A · KWP KW1360-3 · REPKIT RKTK1288PA3 · SASIC 3906114 · MOVIS ASTK1288PA3 · OPTIBELT KT 1734W1 · GATES KP45678XS-1 · Saleri SIL K2PA1869 · AUTOKIT 04.5477PA3 · RUVILLE 5504983 · SYNCRONIX SY3101168PE · METELLI 30-1360-3 · GRAF KP1360-3 · BUGATTI KBU10246B · Litens LTW979457A · WILMINK GROUP WG2359772 · SWAG 33 11 1610 · FEBI BILSTEIN 194372 · PROCODIS FRANCE KPE3158A · WILMINK GROUP WG2416975 · 3RG 13752 · FEBI BILSTEIN 197857 · FEBI BILSTEIN 197855 · SWAG 33 11 2763 · FEBI BILSTEIN 197856 · SWAG 33 11 2762 · AUDI 036109244K
Veepump + hammasrihmakomplekt Schaeffler INA 530 0699 30
| Артикул | 530 0699 30 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Veepump + hammasrihmakomplekt |
| EAN | 4014870590581 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 2.25 kg |
| Hammastehulk 1 | 145 |
| Laius 1 (mm) | 25 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | lülitav veepump |
| AUDI | 036109244K |
| SEAT | 036109244K |
| SKODA | 036109244K |
| VW | 036109244K |
| AUDI | 038109244P |
| SEAT | 038109244P |
| SKODA | 038109244P |
| VW | 038109244P |
| AUDI | 03L109244D |
| SEAT | 03L109244D |
| SKODA | 03L109244D |
| VW | 03L109244D |
| AUDI | 03L109244G |
| SEAT | 03L109244G |
| SKODA | 03L109244G |
| VW | 03L109244G |
| AUDI | 03L109244H |
| SEAT | 03L109244H |
| SKODA | 03L109244H |
| VW | 03L109244H |
| AUDI | 03L109244K |
| SEAT | 03L109244K |
| SKODA | 03L109244K |
| VW | 03L109244K |
| AUDI | 04L109119 |
| SEAT | 04L109119 |
| SKODA | 04L109119 |
| VW | 04L109119 |
| AUDI | 04L109119A |
| SEAT | 04L109119A |
| SKODA | 04L109119A |
| VW | 04L109119A |
| AUDI | 04L109119B |
| SEAT | 04L109119B |
| SKODA | 04L109119B |
| VW | 04L109119B |
| AUDI | 04L109119C |
| SEAT | 04L109119C |
| SKODA | 04L109119C |
| VW | 04L109119C |
| AUDI | 04L109119D |
| SEAT | 04L109119D |
| SKODA | 04L109119D |
| VW | 04L109119D |
| AUDI | 04L109119F |
| SEAT | 04L109119F |
| SKODA | 04L109119F |
| VW | 04L109119F |
| AUDI | 04L109119G |
| SEAT | 04L109119G |

