OEM номера
AUDI 036109244K · SEAT 036109244K · SKODA 036109244K · VW 036109244K · AUDI 038109244P · SEAT 038109244P · SKODA 038109244P · VW 038109244P · AUDI 03L109244D · SEAT 03L109244D · SKODA 03L109244D · VW 03L109244D · AUDI 03L109244G · SEAT 03L109244G · SKODA 03L109244G · VW 03L109244G · AUDI 03L109244H · SEAT 03L109244H · SKODA 03L109244H · VW 03L109244H · AUDI 03L109244K · SEAT 03L109244K · SKODA 03L109244K · VW 03L109244K · AUDI 04L109119 · SEAT 04L109119 · SKODA 04L109119 · VW 04L109119 · AUDI 04L109119A · SEAT 04L109119A · SKODA 04L109119A · VW 04L109119A · AUDI 04L109119B · SEAT 04L109119B · SKODA 04L109119B · VW 04L109119B · AUDI 04L109119C · SEAT 04L109119C · SKODA 04L109119C · VW 04L109119C · AUDI 04L109119D · SEAT 04L109119D · SKODA 04L109119D · VW 04L109119D · AUDI 04L109119F · SEAT 04L109119F · SKODA 04L109119F · VW 04L109119F · AUDI 04L109119G · SEAT 04L109119G
Аналоги и совместимые артикулы
CONTINENTAL CTAM CT1168K1 · CONTINENTAL CTAM CT1168WP1 · GATES K015678XS · GK K980316A · GATES KP15678XS1 · HEPU PK06690 · SKF VKMC01278 · DEXWAL MOBIDEX 03-1431 · AUTOKIT 04.5355PA2 · CALIBER 0657KFWA · CALIBER 0657KWW · MEYLE 151 049 9018 · FEBI BILSTEIN 181598 · METELLI 30-1360-2 · SWAG 33 10 8331 · MAGNETI MARELLI 341406640001 · METZGER AUTOTEILE 4007028 · RUVILLE 5503762 · TRISCAN 8647 290512 · TRISCAN 8647 290512V · MOVIS ASTK1166PA2 · CONTINENTAL CTAM CT1168WP1 · FLENNOR FP04567V · Saleri SIL K1PA1566V · GK K980316A · AUTOTEAM KATW1730 · AUTOTEAM KATW1730A · DOLZ KD153 · Technika KDP153 · SNR KDP457.790S · GRAF KP1360-2 · GATES KP15678XS-1 · BREDA LORETT KPA0815A · GGT KPA20153 · PROCODIS FRANCE KPE3106C · OPTIBELT KT 1611 W1 · DAYCO KTBWP8841 · KWP KW1360-2 · LUCAS LKP182 · LUCAS LKP199 · Litens LTW979018A · MDR MRK-5R427 · MABYPARTS OBKWP0135 · HEPU PK06690 · QUINTON HAZELL QBPK8981 · REPKIT RKTK1166PA2 · AUTOMOTOR France STK1567 · SYNCRONIX SY1101168
Veepump + hammasrihmakomplekt Schaeffler INA 530 0650 30
| Артикул | 530 0650 30 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Veepump + hammasrihmakomplekt |
| EAN | 4014870356866 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 2.24 kg |
| Hammastehulk 1 | 145 |
| Laius 1 (mm) | 25 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | lülitav veepump |
| AUDI | 036109244K |
| SEAT | 036109244K |
| SKODA | 036109244K |
| VW | 036109244K |
| AUDI | 038109244P |
| SEAT | 038109244P |
| SKODA | 038109244P |
| VW | 038109244P |
| AUDI | 03L109244D |
| SEAT | 03L109244D |
| SKODA | 03L109244D |
| VW | 03L109244D |
| AUDI | 03L109244G |
| SEAT | 03L109244G |
| SKODA | 03L109244G |
| VW | 03L109244G |
| AUDI | 03L109244H |
| SEAT | 03L109244H |
| SKODA | 03L109244H |
| VW | 03L109244H |
| AUDI | 03L109244K |
| SEAT | 03L109244K |
| SKODA | 03L109244K |
| VW | 03L109244K |
| AUDI | 04L109119 |
| SEAT | 04L109119 |
| SKODA | 04L109119 |
| VW | 04L109119 |
| AUDI | 04L109119A |
| SEAT | 04L109119A |
| SKODA | 04L109119A |
| VW | 04L109119A |
| AUDI | 04L109119B |
| SEAT | 04L109119B |
| SKODA | 04L109119B |
| VW | 04L109119B |
| AUDI | 04L109119C |
| SEAT | 04L109119C |
| SKODA | 04L109119C |
| VW | 04L109119C |
| AUDI | 04L109119D |
| SEAT | 04L109119D |
| SKODA | 04L109119D |
| VW | 04L109119D |
| AUDI | 04L109119F |
| SEAT | 04L109119F |
| SKODA | 04L109119F |
| VW | 04L109119F |
| AUDI | 04L109119G |
| SEAT | 04L109119G |

