OEM номера
AUDI 06B109119A · SEAT 06B109119A · SKODA 06B109119A · VW 06B109119A · AUDI 06B109119B · SEAT 06B109119B · SKODA 06B109119B · VW 06B109119B · AUDI 06B109119F · SEAT 06B109119F · SKODA 06B109119F · VW 06B109119F · AUDI 06B109119M · SEAT 06B109119M · SKODA 06B109119M · VW 06B109119M · VW (SVW) 06B109119M · AUDI 06B109119N · SEAT 06B109119N · SKODA 06B109119N · VW 06B109119N · AUDI 06B109243 · SEAT 06B109243 · SKODA 06B109243 · VW 06B109243 · AUDI 06B109477 · SEAT 06B109477 · SKODA 06B109477 · VW 06B109477 · VW (SVW) 06B109477 · AUDI 06B109479 · SEAT 06B109479 · SKODA 06B109479 · VW 06B109479
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 1987948090 · BOSCH 1987948162 · IPD 201337 · SCHAEFFLER GRUPPE 530034510 · RUVILLE 5576571 · CONTINENTAL CTAM CT909K6 · GATES K015491XS · SNR KD45756 · HUTCHINSON KH166 · DAYCO KTB327 · QUINTON HAZELL QBK557 · HK RS1337 · VAICO V104178 · SKF VKMA01115 · DEXWAL MOBIDEX 03-892 · CALIBER 0381KW · AUTOKIT 04.5098 · DEXWAL MOBIDEX 07-283 · DEXWAL MOBIDEX 07-478 · BOSCH 1 987 948 162 · TOPRAN 108 014 · MEYLE 151 049 0010 · MEYLE 151 049 0073 · FEBI BILSTEIN 173220 · FEBI BILSTEIN 19548 · Omnicraft 2328598 · FEBI BILSTEIN 27298 · CORTECO 289076 · SWAG 30 91 9548 · SWAG 30 92 7298 · SWAG 30 93 0891 · SWAG 30 94 5122 · RIDEX 307T0229 · FEBI BILSTEIN 30891 · SWAG 33 10 1688 · MAGNETI MARELLI 341305300000 · KLAXCAR FRANCE 40168z · FEBI BILSTEIN 45122 · AIC 52744S · AIC 52744S · RUVILLE 550104 · AUTEX 702342 · TRISCAN 8647 29023 · MOVIS ASTK0909 · CONTINENTAL CTAM CT909K6 · CONTINENTAL CTAM BR CT909K6 · FLENNOR F904380V · GATES K015491XS
Hammasrihma komplekt Schaeffler INA 530 0345 10
| Артикул | 530 0345 10 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Hammasrihma komplekt |
| EAN | 4005108338006 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.43 kg |
| Hammastehulk 1 | 150 |
| Laius 1 (mm) | 23 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos pingepehmenduse, pingutusrull |
| AUDI | 06B109119A |
| SEAT | 06B109119A |
| SKODA | 06B109119A |
| VW | 06B109119A |
| AUDI | 06B109119B |
| SEAT | 06B109119B |
| SKODA | 06B109119B |
| VW | 06B109119B |
| AUDI | 06B109119F |
| SEAT | 06B109119F |
| SKODA | 06B109119F |
| VW | 06B109119F |
| AUDI | 06B109119M |
| SEAT | 06B109119M |
| SKODA | 06B109119M |
| VW | 06B109119M |
| VW (SVW) | 06B109119M |
| AUDI | 06B109119N |
| SEAT | 06B109119N |
| SKODA | 06B109119N |
| VW | 06B109119N |
| AUDI | 06B109243 |
| SEAT | 06B109243 |
| SKODA | 06B109243 |
| VW | 06B109243 |
| AUDI | 06B109477 |
| SEAT | 06B109477 |
| SKODA | 06B109477 |
| VW | 06B109477 |
| VW (SVW) | 06B109477 |
| AUDI | 06B109479 |
| SEAT | 06B109479 |
| SKODA | 06B109479 |
| VW | 06B109479 |

