OEM номера
AUDI 06A198119A · SEAT 06A198119A · SKODA 06A198119A · VW 06A198119A · AUDI 06B109119A · SEAT 06B109119A · SKODA 06B109119A · VW 06B109119A · AUDI 06B109119B · SEAT 06B109119B · SKODA 06B109119B · VW 06B109119B · AUDI 06B109119F · SEAT 06B109119F · SKODA 06B109119F · VW 06B109119F · AUDI 06B109119M · SEAT 06B109119M · SKODA 06B109119M · VW 06B109119M · AUDI 06B109119N · SEAT 06B109119N · SKODA 06B109119N · VW 06B109119N · AUDI 06B109243 · SEAT 06B109243 · SKODA 06B109243 · VW 06B109243 · AUDI 06B109244 · SEAT 06B109244 · SKODA 06B109244 · VW 06B109244
Аналоги и совместимые артикулы
FEBI BILSTEIN 19548 · BOSCH 1987948076 · BOSCH 1987948161 · IPD 201336 · TRIPLE FIVE 3342693 · SCHAEFFLER GRUPPE 530034410 · RUVILLE 5576570 · CONTINENTAL CTAM CT909K7 · GATES K065491XS · DAYCO KTB483 · HK RS1336 · CONTINENTAL TB306K3 · GATES TCK306 · GATES TCK306B · DEXWAL MOBIDEX 03-341 · CALIBER 0389KW · DEXWAL MOBIDEX 07-282 · BOSCH 1 987 946 347 · BOSCH 1 987 948 076 · BOSCH 1 987 948 161 · TOPRAN 108 014 · TOPRAN 111 204 · FEBI BILSTEIN 173220 · SASIC 1756054 · FEBI BILSTEIN 19548 · HEPU 20-1336 · IPD 20-1336 · CP CAR PARTS 2002K3 · FEBI BILSTEIN 27298 · SWAG 30 91 9548 · SWAG 30 92 7298 · SWAG 30 93 0891 · SWAG 30 94 5122 · OE-FIT Schäferbartho 300 18 520 03 23 · FEBI BILSTEIN 30891 · SWAG 33 10 1688 · MAGNETI MARELLI 341305840000 · KLAXCAR FRANCE 40133z · FEBI BILSTEIN 45122 · AUTEX 702341 · TRISCAN 8647 29023 · TRISCAN 8647 29087 · MOTRIO 8660002899 · CONTINENTAL CTAM CT909K7 · CONTINENTAL CTAM BR CT909K7 · GATES K065491XS · GK K980131B · GK K980260H
Hammasrihma komplekt Schaeffler INA 530 0344 10
| Артикул | 530 0344 10 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Hammasrihma komplekt |
| EAN | 4005108337993 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 1.13 kg |
| Hammastehulk 1 | 150 |
| Laius 1 (mm) | 23 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | ilma pingutipehmenduseta, pingutusrull |
| AUDI | 06A198119A |
| SEAT | 06A198119A |
| SKODA | 06A198119A |
| VW | 06A198119A |
| AUDI | 06B109119A |
| SEAT | 06B109119A |
| SKODA | 06B109119A |
| VW | 06B109119A |
| AUDI | 06B109119B |
| SEAT | 06B109119B |
| SKODA | 06B109119B |
| VW | 06B109119B |
| AUDI | 06B109119F |
| SEAT | 06B109119F |
| SKODA | 06B109119F |
| VW | 06B109119F |
| AUDI | 06B109119M |
| SEAT | 06B109119M |
| SKODA | 06B109119M |
| VW | 06B109119M |
| AUDI | 06B109119N |
| SEAT | 06B109119N |
| SKODA | 06B109119N |
| VW | 06B109119N |
| AUDI | 06B109243 |
| SEAT | 06B109243 |
| SKODA | 06B109243 |
| VW | 06B109243 |
| AUDI | 06B109244 |
| SEAT | 06B109244 |
| SKODA | 06B109244 |
| VW | 06B109244 |

