OEM номера
AUDI 078109119C · SEAT 078109119C · SKODA 078109119C · VW 078109119C · AUDI 078109119G · SEAT 078109119G · SKODA 078109119G · VW 078109119G · AUDI 078109119H · SEAT 078109119H · SKODA 078109119H · VW 078109119H · AUDI 078109119J · SEAT 078109119J · SKODA 078109119J · VW 078109119J · AUDI 078109243Q · SEAT 078109243Q · SKODA 078109243Q · VW 078109243Q · AUDI 078109243R · SEAT 078109243R · SKODA 078109243R · VW 078109243R · AUDI 078109243S · SEAT 078109243S · SKODA 078109243S · VW 078109243S · AUDI 078109244H · SEAT 078109244H · SKODA 078109244H · VW 078109244H · AUDI 078109244J · SEAT 078109244J · SKODA 078109244J · VW 078109244J · AUDI 078109479E · SEAT 078109479E · SKODA 078109479E · VW 078109479E · AUDI 078109487A · SEAT 078109487A · SKODA 078109487A · VW 078109487A · AUDI 078109487C · SEAT 078109487C · SKODA 078109487C · VW 078109487C · AUDI (FAW) 078109487C · AUDI 078121004H
Аналоги и совместимые артикулы
BOSCH 1987946401 · METELLI 3006183 · RUVILLE 55490711 · GATES 788313229 · CONTINENTAL CTAM CT920WP3 · GK K980167C · SNR KDP457460 · GATES KP25493XS1 · GATES KP2TH15493XS1 · OPTIBELT KT1304W1 · OPTIBELT KT1304W1 · DAYCO KTBWP3680 · HEPU PK05442 · OPTIMAL SK1377AQ1 · SKF VKMC019031 · WILMINK GROUP WG1152024 · WILMINK GROUP WG1238239 · WILMINK GROUP WG1251389 · AIRTEX WPK154303 · FEBI BILSTEIN 14052 · FEBI BILSTEIN 173311 · SWAG 30 15 0012 · METELLI 30-0618-3 · SWAG 33 10 1726 · GK K980167C · SNR KDP457.460 · GATES KP35493XS-1 · GRAF KP618-3 · PROCODIS FRANCE KPE3027A · KWP KW618-3 · LUCAS LKP243 · HEPU PK05442 · SYNCRONIX SY310920PE · WILMINK GROUP WG1238239 · WILMINK GROUP WG2140252 · WILMINK GROUP WG2146661 · AUTLOG WK3038 · BUGATTI KBU5117A · WILMINK GROUP WG2229358 · AUDI 078109119C · SEAT 078109119C · SKODA 078109119C · VW 078109119C · AUDI 078109119G · SEAT 078109119G · SKODA 078109119G · VW 078109119G · AUDI 078109119H
Совместимые автомобили
AUDI: A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Kabriolett (8H7) · AUDI (FAW): A4 B6 (8E2), A6 C5 (4Y8) · SKODA: SUPERB I (3U4) · VW: PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6) · VW (SVW): PASSAT B5 (9F8), PASSAT LINGYU (B5, 9F0, 9F9)
Veepump + hammasrihmakomplekt Schaeffler INA 530 0179 33
| Артикул | 530 0179 33 |
| Бренд | Schaeffler INA |
| Группа товаров | Veepump + hammasrihmakomplekt |
| EAN | 4014870686383 |
| Страна происхождения | |
| Вес | 3.84 kg |
| Hammastehulk 1 | 253 |
| Laius 1 (mm) | 30 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos pingepehmenduse, pingutusrull |
| AUDI | 078109119C |
| SEAT | 078109119C |
| SKODA | 078109119C |
| VW | 078109119C |
| AUDI | 078109119G |
| SEAT | 078109119G |
| SKODA | 078109119G |
| VW | 078109119G |
| AUDI | 078109119H |
| SEAT | 078109119H |
| SKODA | 078109119H |
| VW | 078109119H |
| AUDI | 078109119J |
| SEAT | 078109119J |
| SKODA | 078109119J |
| VW | 078109119J |
| AUDI | 078109243Q |
| SEAT | 078109243Q |
| SKODA | 078109243Q |
| VW | 078109243Q |
| AUDI | 078109243R |
| SEAT | 078109243R |
| SKODA | 078109243R |
| VW | 078109243R |
| AUDI | 078109243S |
| SEAT | 078109243S |
| SKODA | 078109243S |
| VW | 078109243S |
| AUDI | 078109244H |
| SEAT | 078109244H |
| SKODA | 078109244H |
| VW | 078109244H |
| AUDI | 078109244J |
| SEAT | 078109244J |
| SKODA | 078109244J |
| VW | 078109244J |
| AUDI | 078109479E |
| SEAT | 078109479E |
| SKODA | 078109479E |
| VW | 078109479E |
| AUDI | 078109487A |
| SEAT | 078109487A |
| SKODA | 078109487A |
| VW | 078109487A |
| AUDI | 078109487C |
| SEAT | 078109487C |
| SKODA | 078109487C |
| VW | 078109487C |
| AUDI (FAW) | 078109487C |
| AUDI | 078121004H |

